Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan férfi, aki valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki valóban az első szerelmével akarja összekötni az életét?

Figyelt kérdés
Nem volt másik barátnője, másik szexuális kapcsolata.

2017. júl. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább azt lehetne kérdezni, hogy hány olyan ember van összesen a földön aki az első szerelmével éli le az életét....hát nem sok
2017. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Elméletileg mindenki így tervez eleinte, csak nagyon keveseknek jön össze ténylegesen. Én egyetlen olyan párt ismerek, akiknek úgy tűnik, eddig összejött, középiskolás korukban jöttek össze, mára 30-asok mindketten, nagyjából egyidősek, van két tündéri kislányuk, nagyon jól egymásra találtak, de nekik szerencséjük is volt, és kívánom, hogy tartson egész életükben ez a boldogság.

A szüleimnél ez nehezen lett volna kivitelezhető, mert eleve nem volt esély arra, hogy ilyen fiatalon találkozzanak, messze éltek egymástól, nem volt internet, a levél is lassabb volt, nem volt mindenkinek mobiltelefonja, de még a vezetékes is ritkaság volt az otthonokban, nem az elsők voltak egymásnak, de már együtt vannak 35 éve.

2017. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, nekem pl. épp ez a célom, bármilyen felfoghatatlan is ez sokaknak. De amúgy érdekes módon pont a nők azok többnyire akik teljesen hülyének/hazugnak/stb. néznének emiatt, szóval ez inkább hátrány mint előny... Még egyetlen lánytól sem hallottam soha hogy értékelné ha egy férfi erre törekszik.
2017. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos valóban kevés erre a példa. Mi lassan 5 éve vagyunk együtt, 22 évesek vagyunk jelenleg. Nagyon jól megvagyunk, persze vannak súrlódások, de csak apróságok. Jó párt alkotunk, úgy érzem nekünk ketten szép életünk lehetne.

Mindketten elsők vagyunk egymásnak.

2017. júl. 27. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Sose terveztem az első szerelmemmel leélni az életem, ennyit az elméletről. Valahogy úgy voltam vele, hogy pont olyan fiatalon talál meg a szerelem, amikor még eszembe sincs hosszú távra elköteleződni. És így is lett. Mint ahogy a legtöbbünknél így van, ha így tervezik, ha nem.

Néha van kivétel. Egyetlen ilyen párt ismerek, de nem túl közelről. Úgy látom, jól megvannak együtt, most olyan harminc körül lehetnek.

2017. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van igen, Kérdező. Már 17 éve várok rá, de mivel nem kellek neki, mást nem tudok tenni, várok tovább.
2017. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem hittem, hogy az első szerelmemmel fogom leélni az életem... Ennek ellenére nagyon is úgy fest! :)
2017. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Senki nem úgy lesz szerelmes, hogy egyszer majd véget ér, és jön más. Minden ember azt reméli, amikor szerelmes lesz, és az kölcsönös, hogy örökké boldogok lesznek.
2017. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátomnak ez az első kapcsolata (nekem harmadik, ha a gimis szerelmeket is számoljuk). Most vagyunk 25 évesek, és kicsit aggódom is emiatt, de az elmúlt lassan négy évben egész jól megvoltunk.
2017. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!