Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A "nem érdemellek meg" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flavio__00550 kérdése:

A "nem érdemellek meg" egy lány részéről jelenthet e jót?

Figyelt kérdés
Mivel én mikor ezzel találkoztam ,nem következett be jó

2019. szept. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Ez kettő dolgot is jelenthet. Vagy nem akar téged úgy, és így közli, hogy ne érezd rosszul magad, vagy valóban önbizalomhiányos és tényleg elhiszi magáról, hogy rossz lenne neked. De ez szerintem ritkább, egy ember sem annyira önzetlen, hogy még ha rossznak is tartja magát, ne akarna téged, ha mindent megteszel neki és bebizonyítod, hogy neked ő kell.

Jó embernek tart, de nem akar veled semmi többet.

2019. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lekoptatás. Nem tetszel neki.
2019. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyasmit jelentene a számból, hogy másra vágyok, esetleg meg is csaltalak.
2019. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A párom mikor ezt mondta, akkor ép volt valakie.csak le akar rázni a másik miatt.
2019. szept. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!