Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne foglalkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Akit szeretünk, hogyan felejtsük el, nézzünk át rajta?

22l



2019. szept. 25. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Egy kicsit pontosítanád, hogy mi a helyzet? Mi az, hogy szeretünk... miből gondolod, hogy én is őt szeretem. Sőt, remélem nem szeretem, mivel gondolom egy pasiról írsz, és én is az vagyok. Hidd el nem az esetem, így látatlanban is megírom neked, mivel a nőkhöz vonzódom. Ha leszbikus történ, akkor meg miből gondolod, hogy pont ő kell nekem is? Viccet félretéve. Írd le légyszíves a háttér történetet, nevek nem kellenek.
2019. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem találkozni, beszélni vele és idővel elmúlik. Én is hasonló helyzetben voltam, de "szerencsére" a nyári szünet szétválasztott minket, bár azért kicsit fáj belegondolni, hogy egykor milyen jó barátok voltunk és ez így szétszedett minket.

Esetleg valakinek beszéld ki a dolgot, az is segíthet


22/F

2019. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megszüntetni annak a lehetőségét, hogy beszélni tudj vele. Minden létező elérhetőségét iktasd ki. Ha meglátod, viselkedj közömbösen. Otthon sírhatsz, csak előtte ne törj össze!
2019. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!