Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban, hogy ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha 2 embert egymásnak teremtett a sors, az élet, akármi az univerzumban akkor minden elbszott dolog ellenére végül visszatalálnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Előbb-utóbb.. ?

2019. szept. 25. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hiszem hogy így van!
2019. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszem. Akkor miért váltak külön az útjaik? Ha így lenne, akkor nem lenne annyi válás, és tsi.
2019. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon remélem hogy ez így van
2019. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom..:/

Lehet azért van annyi válás, mert olyan emberek is házasodnak, akiket nem egymás mellé rendelt a sors.

Az igaz szerelemnek viszont másnak kellene lennie, nem? Amikor minden szarság ellenére visszatértek egymáshoz századszorra is, mert nem tudtok élni a másik nélkül, a másik hülyeségei nélkül. Mert hiába minden hülye kis veszekedés, hiba, de a másik feled nélkül nem is élet az élet.

2019. szept. 25. 20:49
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Szeretném ezt hinni.
2019. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Csoda helyett inkább menj utána.
2019. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Rockarc ***** válasza:
89%

Ez egy amolyan lelki onsimogatas, hiszen a remeny az mindig ott van. Valojaban nincs ilyen, hogy valakik egymasnak vannak teremtve. A jelenben elsz es aszerint kene viselkedned. Termeszetesen a jovot is szem elott kell tartanod, hiszen nemsokara az lesz a jelened.


En azt szoktam mondani, hogy az elet nem ad tul sok lehetoseget, azt kell megragadni, amikor epp eled kerul valamelyik. Ha hagyod elsodrodni, arra keresztet vethetsz. Nincs masodik esely, elj ugy, hogy az elso sose erjen veget.


43F

2019. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Bár hiszem, de teszek róla, hogy ne következhessen be. 37N
2019. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Vannak emberek akik tökéletesek számodra ez így van. De ha elrontjátok a kapcsolatot akkor nem lesznek csodák, nem fog minden varázsütésre működni. Nagyon kevés megtalálni a megfelelő embert, egy kapcsolat MINDEN napos munka, magától nem működik. Lehet ezzel hitegetni magadat, hogy hát lehet, hogy szar a kapcsolat de akkor is egymásra fogtok találni. De ez nem így van. Ez csak a gyenge, párkapcsolatra alkalmatlan emberek mentsvára akik egy rossz kapcsolatban kínlódnak ahelyett, hogy végre kiszabadulnának belőle. Hiába találod meg az "igazit" ha nem tudtok megfelelően dolgozni a kapcsolaton. Ha elcseszitek elcseszitek hiába sors vagy csodák vagy bármi.
2019. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Ennek ellenére több példát is láttam a környezetemben, amikor úgy tűnt, hogy előfordul az ilyesmi.

Egyik az apám, aki anyám halála után egy évvel összejött egy özvegy nővel, aki középiskolában szerelmes volt belé. De ennek semmilyen misztikus oka nincs. Arról van szó, hogy amikor az ő korosztályában kirepültek a gyerekek, elkezdtek újra osztálytalálkozókat szervezni. Ahogy öregszünk, egyre nehezebben tudunk új kötődéseket kialakítani. Ezért van az, hogy különös kapcsolat fűz régi osztálytársakhoz, akkor is, ha évtizedek után találkoztok újra. Nem szerelemről beszélek, hanem sima osztálytárs. Mintha egy rokonod volna. Akkor is, ha tulajdonképpen annak idején nem is voltatok annyira kebelbarátok. Ezek a kötődések megmaradnak és erre lehet építeni később akár párkapcsolatot is.

Beszéltem olyan házas nővel, akinek teljesen lepukkant a férje, egy alkoholista, beteges roncs volt, de a nő szerette. Azt mondta, ő még mindig azt az embert látja benne, aki volt tinédzser korukban. Ki látja még bennünk azt a régi, szép fiatal lányt/fiút, ha nem egy régi ismerős?

Az újabbak már csak a mostani formánkat ismerik és soha nem fognak olyan szemmel nézni ránk. Apám is látta anyámban azt a fiatal nőt, akit 25 évesen megismert. amikor már anyámnak foga se volt és az intenzív osztályon mamának szólították, amikor 52 évesen haldoklott, apám nem értette, miért nevezték így, mert szerinte nem nézett ki olyan öregnek.


Másik ismerősömék is 17 év után találtak egymásra. De azért itt is kellett egy kis segítség családtagok részéről. Én is segítettem, amikor a kolléganőm nagy szerelme bejött a munkahelyemre és közöltem vele, hogy már nyugdíjba ment, de elővettem a telefonomat és gyorsan felhívtam a kolléganőmet és a férfi kezébe nyomtam. Tény, hogy ez akkor még nem volt elég, mert akkor még nem voltak függetlenek, de szerencsére végre egymásra találtak. De szerintem ez is csak amiatt a régi kötődés miatt van. Nincs benne semmi csoda. Egyszerűen mással már nem működik.

2019. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!