Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba akinek a legjobb barátja vagyok. Közel 5 éve meg hónapok óta próbálom kiverni a fejemből de nem megy. És széttép ez az egész dolog lelkileg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3x visszautasított ezért próbáltam hónapokon át elfelejteni ezért nem is írtam neki. de aztán rám írt és újra beszélgetünk. nagyon szeretnék egy esélyt....valami hiányzik belőlem de nem tudom mi... és hajlandó vagyok gyökeresen megváltózni ha ez kell hozzá. valaki tudd tanácsod adni?
2019. szept. 2. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Add fel. Ha részéről nincs kémia esélytelen. Ismerkedj inkabb
2019. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem működik se parancsra, se könyörgésre. El kell fogadni, hogy nem lehet. És arra gondolni, hogy a viszonzatlanság eleve kizárja, hogy ő lenne a megfelelő személy számodra.
2019. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a fenébe, és kezdj új életet.
2019. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem könyörgésre gondolok hanem tettekre és megfigyelem,hogy reagál ha észre veszek valamit amit eddig nem csinált pl,hogy többet keres. akkor folytatom tovább.
2019. szept. 2. 16:02
 5/21 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy nem szokásom feladni. Főleg nem azt amit mindennél jobban akarok.
2019. szept. 2. 16:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokszor azzal jársz legjobban, ha tudod mikor kell feladni.A kapcsolatoknak pont nem tesz jót, ha erőltetik. 3x kikosarazott. Hiába erőszakolnád rá magad, nem fogsz elérni semmit, csak megutáltatod magad. Ő a haverjának tekint. Tegyél magadnak egy szívességet és zárd ki az életedből, lépj tovább. Ha tartod vele a kapcsolatot sosem fogsz kigyógyulni belőle.
2019. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem tartottam vele jó sokáig és az se segített.
2019. szept. 2. 16:15
 8/21 A kérdező kommentje:
megkérdeztem egyszer tőle hányas vagyok nála régen olyan 10/3-4 voltam most 10/7-8
2019. szept. 2. 16:17
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
Udvarolj neki. Apró kis gesztusok, amik boldoggá teszik. Bokolj neki. Flörtölni vele
2019. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kel flörtölni úgy hogy ne vigyem túlzásba és egyébként olyan mint egy angyal és egy démon nappal/éjszaka :D maximalista szűz csillagjegy nagyon vonzó és jó vele beszélgetni, okos is japánul tanul rengeteg érdekes dolog van benne ezért szeretem. pár szor összekaptunk de mindig kibékültünk
2019. szept. 2. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!