Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan felejtettétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan felejtettétek el a nőt akit szerettetek?

Figyelt kérdés

Szeretek egy nőt, sokáig nem tudtam, de van barátja, akit szeret. Szerintem tehetetlen vagyok.


21/f



2019. szept. 25. 22:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
20 éves és talán fél éve vannak együtt.
2019. szept. 25. 23:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha fel éve vannak együtt, akkor miért most vagy kiborulva???
2019. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

?

De kb egy hónapja tudok róla mint mondtam.... nem vagyok kiborulva. Csak szeretném elfelejteni.

2019. szept. 25. 23:21
 14/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg aludni! Holnap tisztább fejjel látod majd. Ti egy pár voltatok?
2019. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást: kutyaharapást szőrivel. Ha fiú vagy akkor az is segít, ha elmész a haverokkal jó alaposan berúgni :) a lényeg, hogy új impulzusok érjenek, mozdulj ki a 4 fal közül ahol csak körbe-körbe jár az óra.
2019. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Képzeld el, ahogy qrnak. Hamar kiábrándulsz. 🙂
2019. szept. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg a kommunikációt, és élj. Menj el haverokkal bulizni, vagy csak szimplán dumálni, moziba, vagy bármilyen programra. Ha van hobbid, ásd bele jobban magad. Merítsd ki magad fizikailag, de úgy istenesen. Ha izomlázad van, és a lélegzés is fáj, hidd el, a plátói szerelem lesz a legkisebb gondod :D Ráadásul fejlődsz is. Falmászás pl nagyon jó haveros, ismerkedős program is lehet, és másnap garantáltan érezni fogod. De ha inkább művészi vénáid vannak, akkor fess, írj verset, vagy bármi ilyesmi erről az érzésről, aztán próbálj meg másfelé kalandozni gondolatban. Egy kicsit elszakadni a valóságról, és arról íni (vagy akármit csinálni).

Tényleg azon múlik minden, hogy te milyen ember vagy, mivel lehet elterelni a figyelmedet. Ehhez érdemes kicsit magadat ismerni. Vagy ha van olyan barátod, aki ismer.

2019. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira érdekelt, akkor hogy a fenébe nem tudtad hogy van pasija?
2019. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem volt téma amikor beszélgettünk.
2019. szept. 28. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!