Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerettetek ki/felejtetté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timido kérdése:

Hogy szerettetek ki/felejtettétek el a szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, és nem szeretném szeretni, mert ő nem szeret engem. Hogy felejtsem el? Köszi előre is a válaszokat!
2009. febr. 10. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs rá gyógymód, trükk. Az idő segít. Annyit talán hogy foglald le magad. Mindig próbálj csinálni valamit.

Majd idővel elmúlik.

2009. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én próbálkoztam, de csak az idő segített, meg az, hogy mint emberben, csalódtam benne később.

Nekem 3 év volt...

2009. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tagadtam. bemeséltem magamnak hogy nem is ismertem csak álmodtam. vagy rájöttem milyen ember, meguntam a szórakozását, és kiábrándultam. felnagyítottam a rossz tulajdonságait, és csak azokra figyeltem

de az idő....

2009. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is már 3 éve tart. és valamikor minden rendben, aztán jön egy hullám, amikor találkozunk, vagy ilyesmi, és akkor újra belepottyanok a "rosszba" :(
2009. febr. 10. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 4 éven keresztül teljesen bele voltam zúgva egy fiúba... azt hittem, hogy neki is bejövök, de tévedtem. Miután kiderült, hogy ő nem szerelmes belém, azután 3-4 hónappal már nem éreztem iránta semmit, és a mai napig nem érzek semmit.:) A "semmi" itt úgy értendő, hogy nem gondolok folyton rá, és nem vagyok belé szerelmes, de ha találkozunk és a szemembe néz, akkor azért érzem, hogy "ajj...milyen jó lett volna...", de már nem táplálok iránta valódi érzéseket.

Ha az én példámat nézed... 3-4 hónap alatt ki lehet szeretni valakiből, csak le kell zárnod a dolgot, és tisztáznod kell magadban, hogy tényleg nem szeret.

Ha nem látod, nem találkoztok, akkor egyszerűbb lesz elfelejteni.

Keress valaki mást, ő is segíthet feledtetni.

2009. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:* megpróbálom! Remélem sikerülni fog elfelejtenem, én is folyamatosan azt hittem, érez valamit, mert mindig adott jelet, hogy tetszem neki, de most hogy lett barátnője talán tévedtem.
2009. febr. 10. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Valakit megszeretni egy pillanat is elég,de elfelejteni egy élet is kevés

Egyébként elfelejteni nem nagyon fogod tudni.Én úgy szerettem ki belőle hogy valaki más megtetszett és azzal jötem össze:)

2009. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont folyamatban egy ilyen felejtős dolog, nagyon nehéz, de tudom hogy megéri. Előző barátommal szakítottam, kiderült hogy egy hete csal. Nagyon sokáig elkapott a rosszul lét ha csak ránéztem. Ma már hajlandó lennék haverkodni vele, megbocsátottam, elfelejtettem, már nem érdekel milyen kapcsolatba kerülünk a jövőben. Ha beszélünk beszélünk ha nem, nem... Mostani barátom elhagyott, mondván hogy van más. Most nála próbálom alkalmazni ugyanazt a trükköt. Megalázott, becsapott, és hihetetlenül csalódtam benne. Így egyszerű bemagyaráznom magamnak, hogy jobbat érdemlek nála, ergó a felejtés is könnyebben megy. Ha ez ember a srác hibáira koncentrál, és ha eszébe jut az illető, akkor a hibákat nézi, előbb utóbb megutálja az illetőt, még ha az valamikor a legjobb barátja is volt. Aztán közbelép az idő, és az erős érzelem csillapodik, utálatból átalakul, egy közömbösségé, amikor már úgy nézel rá, mint akárki másra.
2009. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!