Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ha Facebookon írna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha Facebookon írna vagy nappal valahol leszólíana titeket egy fiú ismerkedési szándékkal akkor azt minenképpen gáznak vagy furának gondolnátok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nappal udvariasan szólít le, megkérdezi, hogy nem zavar-e, igényes a srác, az nem zavar. A Facebookon random nőkre ráírást viszont iszonyat gáznak tartom.
2019. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolnám? Mi fura van ezekbe?
2019. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám se gáznak, se furának egyiket se, teljesen normális. Ha valaki szimpatikus külsőre akkor örülnék bármelyiknek:) Szerintem facebookon is írhatsz a lánynak aki tetszik, de ne csináld azt hogy egyszerre 10 lánynak is irogatsz ismerkedési szándékkal mert én például olyan pasikba eddig sose tudtam megbízni úgy, hogy nem én érdeklem egyedül. Talán nekem úgy egyszerűbb ha először ír az illető, mert ha random odajönne valaki ilyen szándékkal nagyon zavarba lennék. Egyébként én pont várom hogy lépjen valamit az illető, facebookon még visszajelöltem mert szimpatikus volt, persze nem volt teljesen idegen mert egy suliba járunk és többször is látjuk egymást.
2019. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!