Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretői viszonyban, két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyban, két hónap mosolyszünet után kezdeményezhet a nő? Férfiak, ti mit gondolnatok az ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Szeretői viszonyban voltam a volt pasimmal. O nős, nekem pedig olyan a háttérben, hogy így akartuk, előre megegyeztünk. A neten ismerkedtünk. Tudom, hogy hihetetlen, de a kapcsolatunk 90 százaléka a beszélgetésről szólt, a távolság miatt nem tudott hetente jönni. Viszont minden nap beszéltünk,ö hívott, volt, hogy órákat. Barátok voltunk extrákkal. Nagyon szerettem vele lenni. Úgy négy hónapig "jártunk". Aztán kezdett ellaposodni, gondolom, ramunt, meg találhatott valakit a közelében, akivel egyszerűbben és gyakrabban megoldhatja. Én meg azon kaptam magam, hogy a közös jövőnkről almodozom, amiről tudtam, hogy nem lehetséges. Kezdtem beleszeretni, ezzel egyidőben értéktelennek érezni magam. Eldöntöttem, hogy nem folytatom - ami amúgy nem volt nehéz, mert nem nagyon firtatta... Szép csöndben vége lett.


Most jön a kérdésem. Ez olyan 2-3 hónapja volt... Egészséges nő vagyok, kezdek beorulni. Új partnert nem akarok keresgélni, nem akarok ki tudja mennyi pasival lefeküdni. Igazi társát szeretnék. De amíg nincs... Szóval, már csak egy hajszál választ el attól, hogy rairjak a volt szeretomre.


Férfiak, ti mit gondolnatok, ha ilyen esetben kapnatok egy üzit? Mit gondolnatok az ilyen nőről?


2019. júl. 30. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

voltam hasonló helyzetben. Örömmel enném, és válaszolnék, s ha megoldható, folytatnám.


42/F

2019. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, akkor lehetne újra bármi köztetek, ha nem csak a szeretője lennél. Neked kapcsolat kell, normális.

Elválna miattad?

2019. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Akármit mondunk, úgyis rá fogsz írni.

Mondjuk akinek NŐKÉNT annyi önbecsülése sincs, hogy belemegy egy nős hapsival egy szeretősdibe úgy, hogy a fickó nyílt lapokkal játszik, és a nő tudomására hozza, hogy csak ürítésre fogja használni, mit is várhatnánk?!


Írj rá, könyörögj neki, hogy dugjon meg, úgyid lementél már előtte kutyába ezerszer. Nőnek már most sem tekint, úgyhogy veszíteni valód nem igazán van.

2019. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3/3-as


Nem csak uritesre használt. Ahogy mondtam, 90 százalékban beszélgetésről szólt a kapcsolatunk.


Egyébként te férfi vagy?

2019. júl. 30. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Aha, nem csak ürítésre használt. Te vagy élete szerelme.

Csak akkor azt nem értem, hogy a szakítás miért volt neki ilyan egyszerű: "Eldöntöttem, hogy nem folytatom - ami amúgy nem volt nehéz, mert nem nagyon firtatta... Szép csöndben vége lett."


És tegyük hozzá, azóta le sem szar, most is te akarsz ráakaszkodni. Tényleg oda, meg vissza lehet érted.

2019. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem meg te szinte dühös vagy, csak azt nem értem, mire föl? Talán éppen azért, mert még soha egyetlen nő se írt rád ilyen helyzetben.


Különben meg igen, nyilván nem én vagyok élete szerelme. Csak éppenséggel soha nem akaszkodtam rá, most is csak kérdeztem.

2019. júl. 30. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Az #1-essel értek egyet. Ha rám írnál örülnék. Hisz akkor látnám, hogy komolyan veszel. S ki tudja mit hoz a jövő...
2019. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Voltam én így, de távolság se volt.

Párszor újra-újra kezdtük, de amikor léptem, akkor lett csúnyán vége.

F.

2019. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!