Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem és tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem és tudom, hogy ő is engem. Mi az, amit már többé nem tudnátok megbocsátani a másiknak, akármennyire is szeretitek?

Figyelt kérdés

(Nem csaltuk meg egymást.)

Mikor jön el az a pont, amikor végleg elengeditek a másikat, úgy is hogy közben érzitek még mindig szeretitek?



2019. szept. 28. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek, akkor miért engeditek el egymást?
2019. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én akkor engedtem el végleg a férjem kezét, amikor azt láttam, hogy hiába "szeret" mégis már boldogtalanná tesszük egymást. Mi sem csaltuk meg egymást, de tudom, hogy ő szenvedett emiatt. Hozzám pedig szenvedések árán ne legyen hűséges. Megjegyzem, nem örült a válásnak, egy darabig engem hibáztatott érte, aztán rájött hogy semmi értelme. Mindketten sokkal jobban vagyunk azóta. De nehéz lépés volt, hiába én adtam be, sokat sírtam miatta. Viszont egyetlen percig sem bántam meg.
2019. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Amikor látom, hogy több fájdalmat okozunk egymásnak, mint örömet, annyira destruktív a kapcsolat, és ki kell szállni az ördögi körből. (Egy ilyen volt.)

2. Megcsal. (Ilyenre meg nem volt pelda nekem)


Itt sem arrol van szo, hogy nem tudok megbocsátani, mert de, megteszem, nem fogom a szivemben a haragot hordozni. De nem kívánom, hogy az eletem resze van. Meg kell bocsatani, es el kell engedni.


A többinél elmúlt a szerelem.

2019. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti egy pár voltatok? Miért lett vége?
2019. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megcsalást.
2019. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra ne vegyél mérget, hogy ő is ugyanúgy szeret. Akkor nem tartanátok itt. Nekem ennyi elég is, hogy vége legyen.
2019. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!