Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kerdes 30 as 40 es nokhoz-ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdes 30 as 40 es nokhoz-ti megis mit tennetek?

Figyelt kérdés

Szoval 30 as no vagyok, tavkapcsolatban elek a 40 es pasimmal, heti egyszer talalkozunk. Nagyon jol kijovunk, napi 3 szor beszelunk, mindent megbeszelunk egymassal DE:


A legytobbi 5 talalkozasnal szex utan folyton sirtam. Zomeben azert mert latja es erzi hogy nekem faj, de nem hagyja abba viszont ennel nagyobb dolog hogy a multkor szex elott mondtam, hogy ezt most nem akarom. (oka volt)


Mondtam h ne, erre ralokott az agyra, semmi sikosito, es megdugott. Mondtam neki hogy ez faj, erre a hatamra forditott es felpofozott es kozben azt kerdezte hogy “kinek mondasz nemet, meg mindig nemet mondasz?”.


Aztan belenyomta a fejem a parnaba szal kb semmit nem tudtam mondani. Most ez hulyen fog hangzani de akkor is ugy erzem hogy ez eroszak volt mert az eleven mondtam hogy nem akarom, kozben fajt es akaratom ellenere csinalta.


Utana mondtam neki hogy hogy ereztem magam erre kozli hogy neki ezt nem volt honnan tudnia mert nem sikitoztam kozben, nem probaltam ellokni magamtol (de egyszer igen) es mondtam neki h o megis milyen paralel univerzumban el ahol a “nem” nem eleg ahhoz, hogy me kezdjen bele a szexbe?


Es ennyi. Azota nem tudok lefekudni, egyszeruen rettegek h elo jonnek az emlekek es elkezdek sirni, mert rengetegszer sirtam utana (3 hete tortent) es probalom NEM traumakent megelni,hanem inkabb ugy nezem h eletlecke, meg ugy hogy alapvetoen mindenki kovet el hibakat.


Jo ember de sztem egy igazan jo ember nem tesz ilyet azzal akit szeret. Ha nekem valaki azt mondja, hogy “ne” akkor nem csinalom, ha pedig azt latom h valakinek faj akkor azonnal abbahagyom. Simple as that.


Probalok nem gondolni erre, nem beszelni rola, es a mindennapok zomeben eszembe sem jut de van hogy es szemebe jut es random elkezdek sirni.


Emberileg szeretem, es nem is a szex, de a napi beszelgeteseink nagyon hianyoznanak de valami szexualisan eltort bennem. Ti mit tennetek?


Koszi


2019. szept. 29. 09:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

1.: A távkapcsolat NEM kapcsolat!

2.: Ez, így, egyikőtöknek sem jó! Szakítsatok!

3.: FÉRFI, kanos,...ennyi!


Komolyan, mind a 2 fél jobban jár, ha szétmentek.

2019. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem fog működni, szakítás.
2019. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy állat! Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha jót akarsz magadnak. Rajtad éli ki az állatias ösztöneit és még fel is pofozott. Ez nem kapcsolat, hanem szadizmus!
2019. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Lefújnál gázsprayvel,és szétrúgnám a tökeit.
2019. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Az a lecke, hogy szakitani kell, mert ilyen esetben inkabb az egyedullet, mint ez.

Ez csak a kezdet, es egyre rosszabb lesz.


Amugy a 'nem'-rol annyit, hogy szerintem a legtobb ferfi ezt nem nemnek fogja fel, csak annak, hogy kereted magad es csak azt akarod, hogy tovabb nyomuljon.

2019. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Meg lettél erőszakolva. Jó ha nem éled meg traumaként, de ettől még a tény, tény marad.

Minimum feljelentés.

2019. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Megeroszakolt, felpofozott. Mi a kérdés?

Mi a phaszt szeretsz benne emberileg? Nyilván azonnali hatállyal Kidobnam.

2019. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit ad ő neked a pofonokon kívül, amit más férfi nem adna meg? Pénzt, vagy mit kapsz tőle? Komolyan kérdem.
2019. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak előtört az igazi énje. És ez csak rosszabb lesz.
2019. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, mit tennék, mert el nem tudom képzelni, hogy 30+ évesen ekkora hülye legyek, hogy helybe járok megerőszakoltatni magam, egymás után többször.
2019. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!