Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim! Mit jelent számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mit jelent számotokra, ha a férfire (vagy már férjre) "mindig lehet számítani"? Sokszor olvasom ezt, de fogalmam sincs mik azok a dolgok, melyek miatt ki az akire nem lehet (vagy éppen most kire lehet)?

Figyelt kérdés

#férfi #barátnő #barát #párkapcsolat #férj #hölgy #feleség #számítás #számítani lehet #lehet rá számítani
2019. okt. 1. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

A mindig nem szoszerint jelenti ezt hanem pl ha baj van...

Van aki egész este fel se vette a telefont de Perzse előtte én megbízható vgayok bármikor számíthatsz rám...

2019. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt jelenti, mint más földi halandó esetében.

Támogatja a terveim, mindegy, hogy mumka vagy tanulás. Segít, hogy legyen ra idő és pénz.

Egyenrangú szülője a gyerekeinknek. Nem csak én vagyok vele táppénzen, jár szülőire, ellenőrzi a leckét, leül babázni, fociznak az udvaron.

Ha baj van, támogat. Pl. mikor apám elhunyt, egyből jött értem a munkahelyre, hazavitt, tudta, hogy ilyen zaklatott állapotban nem vezethetek.

Gondommal, örömeimmel, hozzá fordulok először. Tudom, hogy meghallgat.

Ez persze csak oda-vissza tud működni.

2019. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fizikai dolgokban mint kinyitni egy befőttes üveget vagy ilyesmi nekem nem igazán számít, hogy mindig elérhető legyen. Nyilván mindenkinek van dolga meg kötelességei, én nem várnám el senkitől, hogy ezeket félredobja valami kis dolog miatt ami nekem kell. Ezeket megoldom egyedül. Rá lehetne fogni, hogy nem lehet számítani a férjemre mert nem rohan haza a munkából ha nekem éppen arrébb kéne tolni a kanapét vagy lerobban a kocsim vagy bármi, de nekem ezek nem fontos dolgok és nem ebben várom a segítségét.

Nekem inkább érzelmi szinten értendő ez. Hogyha van valami problémám akkor ne annyival reagálja már le, hogy "aha oké" vagy "nem tudok mit csinálni vele". Hallgasson meg, legyen ott, beszélgessünk róla, segítsen ötletelni, a legrosszabb napjain is szánjon erre energiát. Az, hogy mint érzelmi támogatás mindig elérhető legyen nekem fontosabb mint a fizikai segítség.

2019. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Komolyan veszi a problémáimat és az aggodalmaimat, és ha beszélek róluk, akkor nem ráz le, vagy bagatelizalja el az érzéseimet.

Nagyon leegyszerusitve azt jelenti, hogy nem csak a jóban, hanem a rosszban is velem van, támogat, és nem vonja ki magát a kommunikációból addig, amíg meg nem oldódik a problémám.

2019. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizikai dolgokban, ahogy írja egy korábbi válaszadó, én a konzervdobozok kinyitásával nem boldogulok, így ezt mindig rá hagyom. Viszi a nehéz bevásárlószatyrot helyettem. Nem nagy dolog, de nekem sokat számít. És persze, ezen kívül az úgymond általános dolgok, mint: támogatja az elképzeléseimet, ha kell segít anyagilag, megmondja a véleményét és tanácsot ad, meghallgat és jókat beszélgetünk. Kikérem a tanácsát pl abban hogy elvállaljam e az állást, ha mondjuk másfél órára van a lakhelyünktől. Segít racionális döntést hozni. Ja, és mivel informatikus, helyrehozza amit én elrontok a számítógépen vagy a többi okos eszközön :)
2019. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pl a csaj és a pasi családja közt van konfliktus, ott látszik igazán ez a dolog.
2019. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Arra, hogy nem csak akkor csinál meg valamit, amikor neki éppen megfelel, vagy amúgy is feladata.

Pl. Ha terhes vagyok, ne hagyjon ott az orvosnál, mert neki mennie kell a haverjaival találkozni.

Ha bármi miatt bekerülök a kórházba, vegye az időt, és jöjjön be hozzám, ha rossz állapotban vagyok, nagyon beteg vagyok, menjen el gyógyszerért és csinálja meg az otthoni teendőket egyedül.

Lehessen benne megbízni és abban, hogy bizonyos dolgokat meg tud és meg is fog csinálni (pl. közös háztartásánál számlák kifizetése, bevásárlás, takarítás) anélkül, hogy azt el kellene neki mondanom minden egyes alkalommal.

Ha bármi probléma adódik, tudjam, hogy bármikor hívhatom és segíteni fog, és támogatni fog. Ha jó dolog történik velem, örüljön együtt velem stb.

2019. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit a kettes leírt úgy tetszik én is így gondolom ahogy ő. Bárcsak lenne valaki ilyen az életemben :)
2019. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!