Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim! Mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mit reagálnátok arra, ha a szerelmetek megijesztene titeket?

Figyelt kérdés
De úgy rendesen, otthon. Akár maszkot is húzna, mint Joker, Sikoly. 🙂

2018. nov. 21. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem tenne ilyet, mert nem járok elmeroggyantakkal.
2018. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Óriásit sikitanek és lehet be is huznek egyet ijedtemben. Majd jól leszidnam hogy a frászt hozta rám. Aztán pár óra elteltével már nevetnek én is rajta.


Benne vagyok az ilyen marhulásban egyébként. :) de tény, nem mindenki szeretu

2018. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szívrohamot kapnák és elhaláloznék.
2018. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az ilyet, ezért rosszul venném. Amúgy jó, hogy említed, mert nekem van egy ilyen szűrőm. Rettegek minden bogártól, de pánikrohamig, és aki direkt kerget rovarokkal, azt leírtam, hogy kisfiú. Aki meg szó nélkül megfogta, kivitte, na, ő a férfi.


Nevetséges, de nekem főleg az ilyen kis semmiségekből látszik meg, hogy megbízható a másik. Amikor mondom, hogy fel akarok nézni egy férfira? Akkor pont az ilyen viselkedésről beszélek. Hatalmasat nő a szememben, ha komolyan veszi a félelmeimet, és lehet rá számítani.

2018. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Beszarnek
2018. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon félős, szorongó típus vagyok, egy kezemen meg tudom számolni a horror filmeket amiket láttam. Egyébként egy időben játszottunk ilyet de csak simán megálltunk az ajtófordulóban és kiugrottunk mikor jött a másik. De komolyan nem akarnám megijeszteni, még a végén megölöm véletlenül.
2018. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Néha próbálkozik, de tiszta a lelkiismeretem, nem szoktam megijedni. Pláne ha tudom, hogy otthon van, akkor számítok arra, hogy bárhol, bárhogy felbukkanhat :D

Szintén a bogaraktól félek, és attól meg szoktam ijedni, amikor megfogatom vele, és úgy csinál mintha rám dobná. De az már nem az ajtó mögül előugrós vicces kategória nálam.

2018. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván megijednék. :D

Szoktuk egymást szívatni amúgy, a reakció általában röhögés közben kiköhögött "rohaggymeg, majd visszakapod" :D

2018. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megijednék, megbunyóznám, majd röhögnénk. Könnyen ijedek :D
2018. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!