Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy szerelmes legyen egy férfi igaz nem vagyok vlaami szep de azert olyan jo lenne szamitani valakinek akinek en lehetek a mindene?

Figyelt kérdés
csak komoly valaszokat varnek koszonom
2019. ápr. 22. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Előbb légyszíves, tanulj meg helyesen írni központozással és ékezetekkel együtt!
2019. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Add önmagad. A szerelem nem taktikákra és szabályokra épül.
2019. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól, mert nem raktam ékezetet tudok írni, nem kell egyből kritizálni.
2019. ápr. 22. 21:53
 4/10 A kérdező kommentje:
igazad van. AJ:(
2019. ápr. 22. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj meg egyszerre odafigyelni a másikra és saját magadra.
2019. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 peca1000 ***** válasza:
54%

Te a mindene?


Romantikus filmekben, és regényekben van ilyen.


Próbálj hozzá kedves lenni, és a kedvébe járni.


Hátha felfigyel rád.

2019. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is azt kérdezd meg magadtól: szimpatikus, vonzó számodra a férfi mint ember, vagy csak alkalmas alanyt keresel ahhoz, hogy a vágyadat, miszerint hogy valaki a tenyerén hordozzon, kielégíthesd. Ha tényleg vonzó számodra és beszélő viszonyban vagytok, akkor érdeklődve kérdezgesd időnként az életéről, mutasd ki, hogy őszintén érdekled mint embert. Sokat nézz a szemébe. Ha minderre jól reagál és szívesen beszél, akkor a többedik ilyen beszélgetésnél spontán érj hozzá mondjuk a kezéhez néha csak egy-két másodpercre. Ha ez nincs ellenére, egy idő után adhatsz puszit is. A férfiaknak jól esik az ilyesmi, nem kell szégyellni kimutatni, hogy tetszel neki, csak az a lényeg, hogy fokozatosan, nem ajtóstul rohanva a házba. Ha mindez megtörtént, kiderül, hogy sikerült-e vonzalmat keltened benne, mert ő fog kezdeményezni, mondjuk elhív randira. Ha nem, akkor bele kell nyugodnod, hogy nem tetszel eléggé neki. De érdemes megpróbálni a fentieket, ha hiányzik a társ az életéből, ezzel jó esélyeid lesznek.
2019. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En azt gondolom, hogy tenni ezért külön nemigen lehet. Ha vki szimpatikus, és egy hullámhosszra kerültök, es lát benned vmit amit másban nem, akkor viszont jó az esélye főleg ha a kémia is megvan

Nekem is 40en túl sikerült csak megérni ezt az érzest, hogy én legyek a mindene, mert pont olyan voltam amire vágyott...k

És ezt kölcsönösen.

2019. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:)
2019. ápr. 23. 08:36
 10/10 A kérdező kommentje:
igazatok van így fogok tenni tényleg köszönöm mindenkinek a normális értelmes válaszokat
2019. ápr. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!