Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kényszerbeteg vagyok emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Kényszerbeteg vagyok emiatt eléggé bezárkóztam mindig otthon ülök elhanyagoltam és a környezetem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen feladtam mert a más számára egyszerű hétköznapi dolgok számomra problémát jelentenek.Most megismerkedtem egy fiúval az interneten aki hasonló problémákkal küzd.Találkozni szeretne velem de én kicsit sem vagyok randiképes állapotban.Sajnos meg is híztam.Mit tegyek?Találkozzak vele vagy ne?
2019. okt. 2. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel egy érmét, ha fej akkor elmész, ha írás akkor otthon maradsz. És el van döntve.
2019. okt. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érezz rá kényszert, hogy elmenj a randira.
2019. okt. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A húgom is kényszerbeteg. Már pár éve otthon van és nem csinál úgymond semmit, a szüleim tartják el és kap valami 26-28 ezer ft segélyt. Két éve gyógyszereket is szed.
2019. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miben erzel kenyszert? Nem ertem.
2019. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kényszeres cselekedett vagy kényszer gondolat van nálad?
2019. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!