Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit választanál? Párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Párkapcsolat otthon, vagy élet külföldön?

Figyelt kérdés

Ha már kint élnél, de lenne otthon valaki, akivel talán lehetne valami komolyabb is.. Ő nem akar külföldre menni.

Hogyan döntenél?


2019. aug. 23. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszeru. Sokkal tobb mindentol fugg. Milyen az a parkapcsolati lehetoseg, mit hagysz ki emiatt kulfoldon, kesobb se menne veled az illeto? Stb
2019. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elet kulfoldon.
2019. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kint vagyok akkor külföld. Egy lehet-re nem adnám fel azt amit kint felépítettem amiből hosszabb távon saját lakásom/házam lehet. Hacsak persze nem akartam záros határidőn belül amúgy is haza menni.
2019. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak a talánnál tart a dolog akk egyértelmű h külföld. Mondjuk 5év, gyerek stb után lenne értelme ennek a kérdésnek.
2019. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy rövidke időre terveztem hazamenni, itt határozott idejű szerződésem van.:)

Utána újra mennék, máshová.

Ez volt a terv. Ha erről lemondok,akkor lemondok a jó fizetésől is, de lehet,hogy lenne egy kapcsolatom.

2019. aug. 23. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a párkapcsolat otthon -t választottam.

Voltam külföldön is előtte, így volt némi alapom dönteni. :-)

2019. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lehet valamire maradnék külföldön. Ha párom lenne itthon, meg hülye lennék kimenni.

33/f

2019. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A te helyzetedben kint maradnék. Ott is lehet kapcsolatod majd.
2019. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!