Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csodaszép, inteligens és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csodaszép, inteligens és kedves lány miért tesz ilyet?

Figyelt kérdés

2014ben volt szerencsém "megismerni" a világ legszebb lányát. Még nagyon fiatalak voltunk 14 & 13) egy ünnepségen.


2015 nyarán még úgy voltam vele, hogy várok a következő nyárig, mert akkor még nem akartam elrontani az esélyemet nála. (Megtetszettem neki)


Tudni kell, hogy én külföldön lakom. ( már nem sokáig)


2016 jan és május között lett barátja, ami persze engem nagyon megviselt.

(akkor tudtam meg, mikor az Instagram fiókomat csináltam)


Időnként írtunk egymásnak messengeren, érdeklődtünk, hogy kivel mi van.


Majd 2018 március és május között szakítottak.

És onnantól kezdve teljesen nyitott volt felém. Elmondta, hogy diákmunkát keres és hogy hol lett munka.


A nyár vége fele be is mentem hozzá. Voltak pozitív jelek bőven. De mindenkinek van olyan, hogy "nem az én napom" elcsesztem, utólag átgondolva jobban is csinálhattam volna.


Szeptemberben hozzám fordult segítségért, mert barátokkal, a mellettem lévő ország fővárosába mentek egy hosszú hétvégére. Én persze szívesen segítettem.


Majd amikor 3 hónappal később én mentem abba a városba oszt. kirándulás miatt, akkor még ment a beszélgetés. És lelkesen érdeklődött.


2019 márciusától kezdve, megnézte az üzenetem, de nem válaszolt.


Májusban felköszöntöttem, névnapja alkalmából, azt megköszönte. De mikor próbáltam folytatni a beszélgetést, azt is megnézte, de nem válaszolt.


Akkor hagytam sokáig, majd ráírtam augusztus elején. Azt már meg se nézte.


És végül szeptember elején átküldtem neki egy alkalmazás meghívót, ez az alkalmazással könnyedén lehet tanulni nyelveket. Többek között spanyolt is. Mind ketten szeretjük a spanyolt. Én tudok alap szinten, ő semennyire. (Max 1-2 szót)


Én mindig kedves voltam vele. (És ő is velem)


Lehet, hogy bénáztam 2018 nyarán (egyébb ként jól tudok ismerkedni, nem tudom, hogy mi volt velem akkor), átgondolatlanul mentem oda hozzá. Spontán akartam lenni.


Miért tesz ilyet velem?


Szerintem, megérdemelnék egy második esélyt.


Tegyük fel, hogy a legrosszabb esetbe: úgy döntött, hogy mégsem akar engem;


Miért nem írta meg?


Miért szakította félbe hírtelen a köztünk lévő kommunikációt?


(Nem volt semmi előjele vagy vlm amivel utalt volna rá)


Most, hogyan tovább? Nem tudom elfelejteni őt. Visszavonhatlanul bele szerettem.


Tapsztalatok bírtokában mondom ki, hogy nekem ő az igazi.


De ilyen helyzetben még nem voltam és éppen ezért szeretnék jó tanácsokat/ötleteket kérni, mind 2 nemtől, hogy újra fel tudjam kelteni az érdeklődését.


Előre is köszönöm a célra vezető válaszokat!



2019. okt. 5. 01:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, ha 5 év szerencsétlenkedés?:D Mégis mit vársz ez után? Ha már érdeklődött irántad, miért nem csaptál le rá? Éveken át várjon? Ha vannak is fellángolások, amikből tűz lehet, azokat táplálni kell, vagy kinyiffannak. Bocs, de 5 év szerencsétlenkedésre nincs mentség. Más beszélgetne vele 5 órát, aztán 5 napra rá randiznak, és 5 hét múlva meg már a bugyijával lő célba az ágyból.

Úgy viselkedtél mint egy távoli barát, és nem úgy mint egy udvarló.


Azért ha gondolod add meg a csaj kontaktját, ha még mindig csinos. :D

2019. okt. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Lehet kapcsolata lett azóta és nem akarja magát kompromittálni azzal hogy beszélget veled.
2019. okt. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1: Milyen 5 év szerencsétlenkedés? Ha össze jöttem volna vele 2015ben, akkor már az exe lennék. Kevés olyan lány van aki ilyen fiatalon megtartja az akkori barátját és még mindig vele van. Nem akartam az első barátok közt lenni. 2016tól, 2018ig barátja volt. És a rendes lányok nem engednek ilyenekor közel más férfit, ha jó a kapcsoltuk. 2018ban hírtelen jött az érdeklődése felém, nem gondoltam volna.


Senki sem tökéletes, mindenki ront el néha valamit. (De ez nem olyan, amit nem lehetne újra megpróbálni)


Le is csaptam az esélyre, de ez olyan volt mit stratégiával kellett volna csinálni, előre jól átgondolva. Utólag mindenki okos.


Ha vlk nem tud a kérdésre válaszolni, az inkább nem írjon semmit!

2019. okt. 5. 01:37
 4/25 A kérdező kommentje:
*Ne írjon...
2019. okt. 5. 01:39
 5/25 A kérdező kommentje:
#2: Nem hiszem, arról már tudnék, megosztotta volna a neten
2019. okt. 5. 01:41
 6/25 Savlekotő ***** válasza:
96%
Te is akkor ébredsz föl mikor letilt a csaj mert zaklatod töketlenkedsz közbe bepasizik ami neked szarul esik,hát lépni kellett volna időbe,ez a csaj szimplán haver v ismerős,néha előjön ha segítséget vár,és azért tesz ilyet veled mert töketlen vagy talán nyisd ki a szádat h tetszik,és akkor nem pasizna be amúgy egyértelmű a szituáció letoj,nem válaszol semmibe vesz,de persze ő a nagy ő..
2019. okt. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Rossz olvasni a szenvedésed, én érzem a szégyent miattad is..
2019. okt. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

"Tapsztalatok bírtokában mondom ki, hogy nekem ő az igazi"

Itt szakadt el a cérna. Milyen tapasztalatokra gondolsz 19 évesen?

A lányt nem érdekled. Ha érdekelnéd, válaszolna.

"Szerintem, megérdemelnék egy második esélyt"

Miért? Mert te azt akarod???? Ez nem így működik. Fogadd el, hogy ő nem úgy érez, mint te.

Senkinek nem jó érzés, ha csalódik, de mindenki életében vannak ilyen pofonok. Túl fogod élni.

2019. okt. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Te 19 vagy, ő 18. Van külön tini kategória, ott tudják hogy kell öt évig szerencsétlenkedni egy csajjal.


Majd elmúlik.

2019. okt. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem ő az igazi. Nem éltetek együtt, tán egyszer találkoztatok élőben. Csomó illuzorikus elképzelésed van róla, jóformán semmit nem tudsz róla. Az ilyen távoli kapcsolatokat nehéz fenntartani, lehet, megismerkedett valakivel, lehet élete megváltozott, sokminden lehet...
2019. okt. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!