Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csókban MINDIG a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókban MINDIG a fiúnak "kell" a felső ajkat, a lánynak az alsót csókolnia?

Figyelt kérdés
A barátom szerint ez így van, ahogy a szexben is, mert a fiúnak "kell" irányítani.
2019. okt. 9. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hány éves, 12?
2019. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit.


A szex és a csók egy közös tevékenység, aminek az a lényege, hogy mindketten jól érezzétek magatokat.


Úgy csináljátok, ahogy nektek jól esik.


Szexben például általában én irányítok, nő létemre. Csóknál viszont többnyire az alsót szoktam "kisajátítani", néha finoman harapdálom és szívogatom.

2019. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Neem, felnőttek vagyunk. Csak ezen "vitáztunk", hogy szerinte a férfinak kell irányítani. Engem nem zavar, hogy a barátom "felsőbbrendű" típus, de ez nem minden esetben igaz, mint 2.válaszolónál.

Köszi mindenkinek.

2019. okt. 9. 09:54
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
He?!
2019. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A te helyedben kiröhögtem volna a barátod, amikor ilyen vitatkozásokba kezd.
2019. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés elbizonytalanítana abban, hogy egy fiú igazi irányító “domináns típus” volna. Alapjáraton nincs ilyen szabály, de ha valaki szeret irányítani, akkor teszi azt a jellemébōl fakadóan, nem holmi “általános szabályként” akarja feltūntetni az egészet.
2019. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
?????
2019. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ha a csók szintre lép a kapcsolatod akkor előkapod a "Hogyan csókolózzunk?" kézikönyvet?

Ez mindig magától jön, ahogy a szexnél is. Nincs forgatóköny.

2019. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, hogy sokan másképp csinálják és ezt ő is tudja.

Utolsó, van ilyen kézikönyv?

2019. okt. 9. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mint ahogy a légzéshez és a pislogáshoz is -.-
2019. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!