Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin érdemes kivágott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin érdemes kivágott felső felvenni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az a legjobb, ha már az elején làtja, nagyjából milyen adottságaim vannak és eldöntheti, hogy tetszik-e neki :D Közepes melleim vannak, de ha eltakarom őket, akkor nem fogja tudni, mire számítson. Vagy ponthogy kell egy kis titokzatosság még az ismerkedés elején, és takarjam el őket? Közönségesnek tűnnék, ha látszik a dekoltázsom(nem kell köldökig kivágott felsőre gondolni, csak egy sima top)?

2019. júl. 25. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

nekem tetszene, s azt gondolnám, laza nő vagy.


42/F

2019. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Eddig még nem látott képet rólad? Milyen típúsú felső lenne? Képpel illusztrálhatnád.
2019. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Elég érdekes elgondolás. Ő vajon biciklisnaciban fog megjelenni, hogy lássad, neki milyen adottságai vannak, vagy ilyen Borat cuccban?


Szerintem vegyél fel olyan ruhát, ami kényelmes és úgy érzed, randira való.


Gondolom ez is valami tinder-találka amúgy.

2019. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Jaj nem kell túltolni, csak szerintem az azért fontos, hogy ne nagyon bő vagy mindent takaró ruhában jelenjen meg egyik fél sem, mert lehet mondjuk azzal akarja palástolni, hogy van rajta túlsúly. És ez nem korrekt, mert nekem pl nem jön be az elhízottság. Szóval így értettem.

2019. júl. 25. 15:38
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy ez kiábrándító, de talán észre se veszi, mi van rajtad. Mi, férfiak így működünk... Próbálj kulturáltan öltözni, de inkább arra készülj, miről fogsz dumálni, ne arra, hogy mennyit lát a melledből.
2019. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
85%

Figyu, maradjunk annyiban, hogy el tudnám viselni férfiként, ha napszaknak, hőmérsékletnek megfelelően öltözködnél.


Kicsit hadd fantáziáljon már emberünk arról, hogy mi is lehet ott...super pusáp, meg a többi hadd tegye a dolgát.


A cickódat meg megnézném később ;)

2019. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Mikor ilyesmit olvasok, főleg nők tollából elgondolkodom rajta, hogy prűd aggszűz vagyok-e esetleg.

Egyrészt miért akarod megmutatni egy vadidegennek a melleidet, másrészt nehogy már ezen múljon az, hogy valaki megszeret-e.

ha mindenképpen szeretnétek egymást megmustrálni, akkor lehet közös standprogram például, ne a kávézóban vetkőzzön már neki minden ismerkedő pár.

2019. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon is, sőt, főleg ha szép vagy.
2019. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7

Mert egy nyári topot felvenni aztán nagyon nagy vetkőzés.

#6 igen erre is gondoltam, lehet meghagyom először csak a fantáziájának :)

2019. júl. 25. 15:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, hány éves vagy?
2019. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!