Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány emberrel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberrel kapcsolatban érezted eddig hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
Most olyannal vagy együtt akit az igazinak gondolsz? Férfi vagy nő vagy? Korod?

2019. okt. 9. 22:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én a legtöbb randipartneremmel kapcs.ezt érzem és ez nem normális szerintem, kíváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel,
2019. okt. 9. 23:00
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Az első randinkon tudtam, hogy ő lesz a férjem. 15 év telt el, teljesen biztos vagyok benne, hogy együtt öregszünk meg. 😊 Soha senkinél nem éreztem ezt.
2019. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a másik véglet voltam eddig. Általános szimpátia több randipartnerem irányába is kialakult, de eddig nem éreztem igazán senkinél, hogy megtaláltam volna a másik felem, egészen néhány nappal ezelőttig. Életemben először érzem ezt, hihetetlen érzés.

22 éves lány vagyok.

2019. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Kettovel. Kesobb rajottem, hogy megse.

42N

2019. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt sok kapcsolatom, és mindig hosszútávon gondolkodok, vagyis arra, hogy most "ő" lesz az igazi, enélkül nem os tudnék belekezdeni komoly dologba, persze ehhez a másik fél is kell. Most nincsen mellettem senki.

N

2019. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Az első fél évben mind a 3komoly kapcsolatról azthittem, hogy a nagy ő. Aztán kiderült, hogy nagyon nem:D
2019. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen a 4.nél 2,5év után is biztos vagyok benne, hogy ő az igazi
2019. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Volt néhány lány az életemben, de egynél éreztem azt a megfoghatatlan pluszt akiért mindent meg is tennék. Megismerkedésünkkor 25 voltam a leányzó 21. Azóta lassan 4 év telt el és azóta is imádjuk egymást
2019. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Nulla.


Szerintem ilyen, hogy "igazi" nem létezik, illetve ha mégis elenyésző kicsi az esélye, hogy ketten egymás számára "az igaziak" és pont találkoznak, pont mindketten szinglik, nincs semmi ex vagy egyéb kavarás, nincsen semmilyen hátráltató tényező, mint távolság, család, életmód, életvitel stb.


Olyan viszont sajnos sok amikor az egyik azt hiszi hogy aztán vagy 1.a másik kihasználja és szépen önként rendelődik alá vagy 2.a másik szépen továbblép rajta mikor eljön a saját "igazija". 3.Már találkoztak és nem működött - akkor utána örök szopás és sírás a régi igazi után? Ez túl kegyetlen!

2019. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Össze sem jönnék olyannal akinél nem ezt érzem. Minden kapcsolatomban ezt éreztem, és tulajdonképpen mindegyikőjük igazi volt számomra, a kapcsolatok is olyan komolyak voltak. De ahogy az évek során teljesen megismertem önmagam úgy választottam egyre "igazibb" partnereket. A férjem az egyetlen akinél tényleg minden klappolt, ha az a kérdés, hogy ki az életem szerelme akkor természetesen ő. Minden párom lehetett volna az igazi, de objektíven nézve csak benne van ez meg.
2019. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!