Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszu kapcsolatban, házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu kapcsolatban, házasságban milyen problémák, események hatására jöttél rá, hogy mégsem a választottad az igazi?

Figyelt kérdés

Milyen lépcsőfokok vittek idáig ? Miután ráébredtél, mennyi ideig maradtatok még együtt vagy együtt vagytok-e még ?


Légyszi irj nemet, kort is ! Köszi


2016. jún. 4. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim szerint, minde lány "az igazi", max én választottam rosszul. 1x4 év, 1x1 év, 1x7év. 29/f
2016. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Exemmel majdnem 1 évig voltam. A lánykérés utàn kiderült, hogy hàzassàg / gyerek témàban sem tudunk megegyezni, plusz nem tudott bízni bennem, betegesen féltékeny lett. Később megcsalt, majd mikor szakítottam megütött. Miutàn visszaütöttem otthagytam.

Utólag visszagondolva a féltékenységi rohamai miatti szakítàsnak kellett volna a végének lennie. Csak hülye voltam és bedőltem a majd megvàltozom szövegnek.

Természetesen nem vagyunk együtt, 10 éve mentünk szét. Én azóta férjhez mentem, 6 éve vagyunk együtt. :) 30N

2016. jún. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs Igazi.Ezt ugy mondom h voltam mar hazas es jelenleg is hosszu kapcsolatban elek.Ha vki folyton az Igazit keresi csalodni fog.Vannak szerelmek,emberek akik bizonyos eletszakaszban a legjobban passzolnak hozzad.De langolo szerelem a sirig olyan nincs.Akik hosszabb tavon veled vannak mint egy atlag par eves kapcs,az ott ket ember kokemeny meloja h mukodjon h tartson h atsegitsen a nehezen.

De a kerdesre reagalva engem megcsalt az exferjem.12 ev ismeretseg es annyi sok dolog megelese utan tobbek kozt sajat gyerekek azt vartam volna h van benne annyi gerinc es tisztelet irantam h szol h baj van.Es ha nem megjavithato,elvalunk.Ezt tisztaztuk a kapcsolatunk elejen 18evesen.Akiben meg nincs gerinc az nem mellem valo.

2016. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!