Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldog párkapcsolat, szeretet/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolat, szeretet/szerelem a kapcsolatban, romantika, örökre együtt maradás ugye nem csak a mesékben létezik?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, körülöttem minden 'álompár' végül szakít, minden 'jó csaj'/'jó pasi' egy üres fejű idióta, minden 'örökkön örökké' házasság válással végződik és minden romantikus gesztus csak érdekből történik.


Én mindig is hittem abban, hogy a romantikus történetek, a varázslat, ha nem is tökéletesen -hisz semmi és senki nem tökéletes- de a valóságban is létezik. És eltökéltem, hogy várok az Igazira. És félreértés ne essék, nem gondoltam én semmi nagy dologra, csak egy teljesen hétköznapi átlagos férfire, (hisz én is átlagos nő vagyok) akivel a saját kiskaliberű de szép romantikus történetünket élhetjük boldogan (tudom, hogy jobb rosszabb időszakok vannak, de egy igazán jó kapcsolatban összefogtok és átvészelitek a nehézségeket, nem?). És bár eddig ez még egyik pasimmal sem jött össze, sosem kételkedtem, vagy nem tört le egy sikertelen kísérlet sem.

De körbenézek és kezdem elveszteni a hitemet, az elején írottak miatt.


Szóval az lenne a kérésem/kérdésem, hogy írnátok valami olyan élményt, tapasztalatot, történetet, ami veletek vagy egy ismerősötökkel történt meg, és rácáfol arra, hogy valójában nincs Nagy Ő, halálig együtt maradás, stb stb? Valami reménysugárra lenne szükségem!! Valami olyasmire, hogy 'találkoztam valakivel ez és ez történt, iszonyú boldogok vagyunk, ne veszítsd el a hited, mert létezik igaz szerelem és mindenki megtalálja azt, akivel a saját romantikus történetüket élhetik', na értitek!


Köszönöm a válaszokat!!



2017. dec. 26. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
De.
2017. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán megnyugtató... ;D
2017. dec. 26. 20:55
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos az élet egyik keserű igazsága, hogy ilyen csak a mesékben létezik, de mind törekszünk a megvalósításra.
2017. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ganjamanya ***** válasza:
Hááát :D Érdekes. A boldogság feltételei, hogy hiába nősz fel, valamennyi "gyereket" meg kell hagynod a lelkedben. Ha pedig meghagyod tudsz hinni az ilyenekben. És báááár az én környezetemben is az általad felvázolt helyzet van jelen többségben (kivéve a szüleim, ők teljesen rendbe vannak) :D Példát nem tudok mondani ahogy kérted, de nincs is szükség rá szerintem. Hinni kell hogy létezik, és akarni kell. :D Ha többségben is van a negatív kimenetel, meg kell alkotni a kivételt. :D Eléggé klisésen hangzanak ezek a sorok, de hát ez szerintem akkor is így van, példák ide vagy oda. :D
2017. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem így vagy ahogy írod.

De egyelőre az én környezetemben sincs erre példa.

Megcsalás, árulás, elhidegülés. Ezekre van.

De ettől függetlenül én is szeretnék benne hinni. Bár most szingli vagyok, nem túl régóta. Épp negatív vagyok. 😀

2017. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én szikla szilárdan állítom, hogy velem ki lehet építeni ilyen kapcsolatot, de ehhez ilyen nő is kell.
2017. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Csak sajnos előtte pár csalódás is jár...
2017. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben van ilyen pár, távoli rokonaim. Mai napig szerelmes egymásba, kézen fogva járnak, simogatják egymást, nem bírnak 3 percet puszi nélkül. Épp pár napja figyeltem meg őket, előttem álltak kicsivel a kasszaszalagnál állva. Nem is köszöntem nekik hirtelen, csak mosolyogtam és merengtem, és azt reméltem, hogy rajtunk is így fog valaki mosolyogni, picit irigyelve bennünket a szerelmemmel. Ők egyébként 29 éve házasok, a nyáron posztolták.

De igazából eddig én sem panaszkodhatok. A vőlegényem a legnagyobb kincsem. Elég sok a színte már szürreálisan véletlen, ahogyan mi találkoztunk. Nagyon sokat beszélünk erről és hálásak vagyunk. Mindkettőnknek voltak már próbálkozásai, de megérzi az ember, hogy Ő az. Senki másnál hasonlót sem éreztem, valahol tudtam, hogy vége lesz, és nem fájt a gondolata. Viszont amit most érzek... elmondhatatlan, és a legszebb benne, hogy ugyan ezeket az érzelmeket táplálja irántam a kedvesem.

Szóval igen, létezik. Nem tudom, valóban van e abban valami,hogy amint nem keresed, jönni fog. Ezt sokszor hallani. Na, nálunk tényleg így történt. :)

Én hiszek a szerelemben, és a sírig tartó szeretetben.

2017. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a komoly kapcsolat híve vagyok. EGY nővel szeretném leélni az életem. Bár még egy ölelést sem emlékszem hogy kaptam volna lánytól, szóval lehet hogy egy se lesz. 22f
2017. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Valahogy úgy érzem, körülöttem minden 'álompár' végül szakít, "

Mert mindegyik sz..rik tenni napi szinten a kapcsolatuk fennmaradásáért.


Igen is létezik, sírig, halálig tartó kapcsolat, szeretet, szerelem.


Pl. szüleim is ilyenek. Anyukámnál 12 éve (44 évesen) diagnosztizáltak daganatot. Apukám minden egyes kemónál, vizsgálatnál, műtétkor ott volt mellette. Mindenben segítettünk anyának, amiben csak tudtunk. A családunkat még jobban összekovácsolta anya betegsége.

Sajnos anya, idén február elején, 56 évesen meghalt.


Anyáék idén lettek volna 33 éve házasok. Házasságkötésük előtt még 4 évig jártak.


Egy kapcsolat akkor működőképes, ha mind a két fél tesz napi szinten a kapcsolatért, felhagy az egózással, tudnak kompromisszumot kötni, tiszteletben tartják egymást, odafigyelnek a másikra, segítik egymást, amiben csak tudják....stb.

2017. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!