Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből sejthetem, hogy kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből sejthetem, hogy kezdeményezhetek egy zárkózottabb férfinél?

Figyelt kérdés
Mivel alapvetően nem nagyon beszélget, pláne nem nyit olyan emberek felé, akit nem ismer (csak rengeteg idő elteltével...), bizonytalan vagyok, hogy miből jöhetnék rá, hogy esetleg én is szimpatikus vagyok neki. Ha arra várok, hogy ő tegye meg az első lépést, lehet, hogy várhatnék egész életemben. Ezért arra gondoltam, hogy kezdeményezek én valami apró ürüggyel, de kíváncsi lennék a véleményetekre (ha esetleg voltatok már ilyen helyzetben), hogy nektek volt-e bármi "jel", ami arra utalt, hogy tetszetek valakinek.
2019. okt. 10. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá. Ha viszonozza, kezdeményezz. Ha elfordul, vagy nem viszonozza, inkább ne.
2019. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosoly. Egy zárkózott férfi is megragadja az alkalmat, ha igazán érdekled, ha azt látja, nyitott vagy rá.
2019. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zárkózott ember az apróbb jeleket nem biztos, hogy észreveszi. Ha valóban érdekel a férfi, érdeklődj iránta, próbálj vele beszédbe elegyedni.
2019. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
A hármast duplázom. Régen a puszta kedvességet sokszor félreértettem, így tudatosan nem látok többet egy mosolyba. Senkit nem akarok kellemetlen helyzetbe hozni.
2019. okt. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha zárkózott ember, akkor 2 megoldásod van

1. Legyél türelmes, óvatosan közeledj felé, majd ha pozitivan reagal, akkor beszelgesd vele...

2. rairsz onlinen.

2019. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam akkor esne le hogy közeledni akarsz, ha kétszer is beszélgetnél velem. Ha már másodjára is hajlandó vagy szóba állni akkor az már jelent valamit.
2019. okt. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!