Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azoknak a férfiaknak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak, akiknek 'idő kell', hogy beleszeressenek egy nőbe, mégis mennyi idő és együttlét kell ahhoz, hogy a bizalmukba fogadják és megnyíljanak neki? Vannak itt ilyen zárkózottabb férfiak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Az első szex után.
2017. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nőtől (is) függ. De azt tudom, hogy az a tempo amit itt sokan diktálnának (1-1,5 hét után szex, második randin csók stb.), nekem túl gyors.


Tudom, szánalmas, meg "antiférfi viselkedés", meg minden, de én ilyen vagyok, vállalom. Remélem lesz olyana akit nem zavar.

2017. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a zárkózottsághoz. Inkább az életkorhoz. Nekem eddig 4 hónap volt a maximum mire szerelmes lettem. De egy barátnőm majd egy évet is mondott. 42F
2017. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi az értelmes választ! És az a 4 hónap mivel telt? Közben a lány próbálkozott?
2017. márc. 26. 19:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok: Ez nagyon sok mindentől függ. Ha nem hozzák ki belőled, akkor te hiába akarnál szerelmes lenni, hiába vagy nyitott, de ha nem jön, akkor nem jön.


Páromnak előttem 5 barátnője volt. Egyikbe se volt szerelmes, csak szerette őket. Az előttem lévővel 3 évig voltak együtt, ez volt eddig a leghosszabb kapcsolata akkor.

Amikor velem megismerkedett, akkor volt 29 éves és kb kevesebb mint egy hónap alatt szerelmes lett belém. Pedig akkor még nem is taliztunk, csak skype-on beszélgettünk.

Ő sokkal nyitottabb volt, mint én, nekem tulajdoképen első kapcsolat volt. Én akkor voltam 23 éves.

4 éve együtt vagyunk.


Tehát a lényeg, valami plusz szükségeltetik, hogy kihozzák belőled a szerelem érzését.

2017. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kihozzák? Ezt ki lehet hozni? hogyan? milyen plusz?
2017. márc. 26. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:

ezt te érzed, olyan valami, amit még egyetlenegy lányban se találtál meg eddig és jóleső érzéssel tölt el.

én se tudom, hogy mi volt az a plusz dolog, ami miatt páromból én hoztam ki a szerelem érzését.

talán mert teljesen más volt az életfelfogásom, másképp viszonyultam a dolgokhoz, mint az előző lányok, nem tudom.


ha megismered a másikat, akkor fog minden kiderülni.


nekem tulajdonképen nem volt viszonyítási alapom, meg én alapjában véve érzelmes nő vagyok, de már akkor 3 és fél évvel ezelőtt (ismerkedési időt is beleszámítva írom így) tudtam, hogy ő lesz az a nagy ő, aki mellett leélném az életemet.

2017. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"És az a 4 hónap mivel telt? Közben a lány próbálkozott?"


Dehogy, 4 hónapig együtt voltunk, gyakorlatilag együtt éltünk. Ennyi idősen én már nem tudok szerelmes lenni úgy, hogy nem ismerem alaposan a másikat kívül belül. A 4 hónap alatt is nagyon vonzódtam hozzá, nagyon szerettem, megvolt a fellángolás érzése is. de 4 hónap után éreztem, hogy szerelmes vagyok.

2017. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az idő relatív. Most erre hogy válaszoljak Manó (már ha nő a kérdező)? :D Az idő dönti el, hogy mennyi idő kell vagy, hogy egyáltalán megszületik-e a szerelmem irányába. :D
2017. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mikor átnyújtod a lakás meg a kocsikulcsot, azonnal őrülten szerelmesek lesznek, elszáll a tétovázás.


Ismerek ilyet.

2017. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!