Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-30 köztu férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 köztu férfiak, nektek mennyire fontos a párkapcsolatban a testi közelség (nem a szex)?

Figyelt kérdés

Úgy értem, én nagyon bújós típus vagyok, legszívesebben folyton a páromhoz bújva élnék, de nem tudom, neki ez mikor sok már.


24/L


2019. okt. 11. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
25, nekem jól esik, kivéve ha nem hagy lépni :D
2019. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én alapvetően szeretem de rá kellett jönnöm, hogy mint mindent ezt is túlzásba lehet vinni. Barátnőmnek az volt a szokása még meg nem beszéltük, hogy állandóan rajtam lógott. Ha dolgoztam(programozó vagyok) akkor is állandóan ott volt tőlem 2 lépesen belül hozzámbújt és beszélt. Mikor telefonáltam a kanapén akkor állandóan rajtam csüngött ha emailt írtam akkor is. Nem érdekelte, hogy nem hallja a beszélgetést vagy nem látja az emailt mindig ott csüngött rajtam. Egy bizonyos szintig ez tényleg nagyon jól esett de egy idő elteltével már kezdett sokk lenni.
2019. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy mi mit gondolunk, minden férfinek más az igénye, tehát ez nem számít.


Ha te bizonytalan vagy, nem tudod, hogy mikor sok, akkor ezt beszéld meg vele. Fontos, hogy mindenről bizalommal nyíltan tudjatok beszélni, így arról is, hogy neki, neked mi az igényed. Pl. szeretnéd több jelét látni, hogy mikor jó, mikor kívánja, mikor elég.


A lényeg, hogy fogadjátok el egymás őszinteségét, és ne háborodjatok fel azon.


Ugyanez a téma a szexnél is: sokan csinálják, de megbeszélni, na azt már nem. Aztán meg nyafogni a barátnőnek, 60 évesen, hogy sose volt orgazmusa a férjével, stb.

2019. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!