Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fájhat jobban el veszíteni...

Fájhat jobban el veszíteni egy barátot, mint a párodat?

Figyelt kérdés
Régóta vagyok együtt párommal, volt néha köztünk nézet eltérés amikor el váltunk egymástól, azt hittem ennél rosszabb nem lehet semmi, de most el vesztettem egy számomra nagyon fontos barátot és úgy érzem sokkal jobban fáj, hogy lehet többet nem lesz mellettem. Előfordul ilyen? Vagy csak rossz ember lennék?

2018. júl. 1. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez van. Hát fájhat de van párod. Vagyis pasid szerelmed aki egy társ és adhat örömet ez rajta ls rajtad múlik
2018. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a szakitasig vezet egy ut altalaban, ami alatt nagyjabol " felkeszulsz " ra, hogy mi kovetkezik most. ( ha csak nem egyik naprol a masikra szakitanak veled). Parkapcsolatokban a vege elott azert altalaban ott van az elhidegules szakasz. Baratsagban meg inkabb hirtelen osszeveszesbol szokott jonni az "elvalas", ezert nem olyan fura szerintem, hogy jobban fajt a baratodat elveszteni, mint a parodat. Mondjuk biztos ehhez az se mindegy, hogy melyik baratrol van szo, mert egy tavolabbi nylvan nem viselne meg annyira.
2018. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!