Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő szokta mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő szokta mondani, hogy "milyen béna ez a pasi, még hozzám se mer érni". Hölgyek, nektek valóban ennyire fontos ismerkedésnél az érintés?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg következtetni a férfi jellemére abból, hogy hogyan, mikor és hol érint meg titeket a pasi randi közben? Úgy értem, hogy:


- finom, lágy az érintése vagy éppen tolakodó, erőszakos

- mikorra időzíti az érintéseket, megvan-e a "varázsuk"

- hol, mely testrészeteket érinti meg(most nyilván nem a perverzekre célzok, hanem éreztek-e különbséget aközött, ha a kezeteket érinti meg csak úgy futólag, vagy a hátatokat simogatja meg, az arcotokat, esetleg átkarolja a derekatokat és magához húz, stb.)


Elárulnak ezek a dolgok valamit egy férfi természetéről, személyiségéről? Mekkora jelentősége van számotokra ezeknek az apróságnak tűnő, de a latba mégis sokat nyomó dolgoknak?



2017. okt. 17. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én arra szoktam gondolni, miért fogdos, mikor nem is ismerem?
2017. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 A vonzalom már megvan, a bizalom is már alakul, de még csak randizgattok. Már eljutottál arra a pontra, hogy vágysz az érintésére. Van jelentősége a fenti dolgoknak? Mi az, amitől elolvadtok és amit romantikusnak tartotok és mi az, ami már tolakodó és túl rámenős jellemre vall? Az érintéseknél maradva persze.
2017. okt. 17. 16:15
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt furcsa esetem. Felvett egy férfi mivel gyalogoltam és megsimogatta a hátam amikor kiszálltam. Hiába volt szimpatikus, ezzel a simogatással mindent elrontott.
2017. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Én hallottam már olyat, hogy egy "nő" ugyanazt az eseményt egyszer így, egyszer úgy mesélte el..., tehát először pozitívan, aztán utóbb fogdosásnak titulálva. Mit ad isten, közben összejött egy másik pasassal.
2017. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legrosszabb ***** válasza:
25%
Ne fogdoss idegen nőket! Bacisak.
2017. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Az érintésnek is vannak módozatai, alkalmai, attól függ milyen helyzetről, milyen vágyakról és tapasztalásokról van szó. Mindenkinek más a jó, a megengedett, a túlzás stb. Sokszor pont a részletekben van a lényeg. Kinek mi a fontos.
2017. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát váll megérintésébe, vagy kézfogásba, kéz simogatásába nem halok bele. Adja a pasi önmagát, ha ő ilyen, attól is még lehet, hogy tetszik, lehet, hogy nem.
2017. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés korai szakaszában, első esetleg második randin még bizalmaskodásnak veszem, ha hozzámérnek. Egy idő után viszont fura, ha nem akar megérinteni, felmerül bennem, hogy nem vonzódik hozzám. Ugyan is, ha valaki tetszik nekünk, néha önkéntelenül is hozzáérünk.
2017. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Leginkább helyzettől függ, de egy randin én nem igazán örülnék neki, ha a pasi egyből a hátamat simogatná, mert az kicsit tolakodó. Tapasztalat, hogy onnan könnyen "lecsúszik" a kéz a fenék tájékára, amit én már csak abszolút attól viselnék el, akivel azon nyomban le akarok feküdni. A kézfej megérintése viszont nekem nagyon szimpatikus. Az annyira más, mintha taperolnád a lányt :D Olyan, mintha emberileg is érdekelne (még ha nem is így van😂) és én attól olvadok el 😊
2017. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nos, ami jöhet:

- kar, váll, kéz és MAXiMUM a térd

- felsőtest, comb nem

- nyakért ütök, utálom, veszélyben érzem magam - még a páromnak is ritkán engedem, hogy ott megérintsen


Nos, voltam olyan randin, ahol a csávó végig a hasamat, a combomat fogdosta, hiába szóltam rá - na, első és utolsó alkalom volt vele.


A párom a kezemet fogta, aztán mikor nála aludtam, először csak a hátamat simogatta, meg néha a hasamat, de pl. combot-mellet nem, mert (bár letepert volna) nem akart rámenősködni.


Szóval nekem fontos, hogy tiszteletben tartja-e, amit kérek tőle, vagy épp leszarja - utóbbi esetben nem kell többet találkoznunk.


28n

2017. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!