Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá ha egy olyan férfi udvarolna nektek, akinek a nyaka-feje-arca, ki van tetoválva?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Valahogy így reagálnék: hátra arc és séta el. Nincs baj a tetkóval, de akik ilyen helyeken varratnak, azokkal van baj rendesen. Bunkók, agresszívak, börtöntöltelékek, suttyók, unintelligensek. Nem mind egyszerre, de legalább egy jelző illeni szokott rájuk. Hát köszönöm, kihagyom. Jobbat is le tudok akasztani, ha nagyon akarok.
2019. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfi nekem soha nem udvarol a, mert ahhoz szerintem az én “beleegyezésem” is szükséges :)
2019. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam az ilyen szintű tetováltság kizáró ok, így hamar megpróbálnám lekoptatni.
2019. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Elhajtanám. Nincs bajom a tetoválással, de azért normális kereteken belül. Nekem ciki lenne.
2019. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki azt csinál a testével, amit akar, de nekem a nyak/fej/arc tetoválás túl sok, olyannyira, hogy kizáró ok az ismerkedésnél.
2019. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Elutasítanám, nekem is kizáró ok, esztétikailag sem tetszik és ha ezeken a helyeken (pláne mindegyiken) ki van tetoválva, akkor valószínűleg nem is egymást keressük. Nem tudom elképzelni, hogy valaki akinek ilyen tetoválása van, érdeklődne és megszeretné az én belsőmet, valószínűleg "vadabb" ember ennél. Ha pedig esetleg a belsőm nem érdekli, csak a külsőm tetszett meg neki valamiért (amit az előbbi okok miatt szintén kétlek), akkor megint csak nem egymást keressük.
2019. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem lenne kizáró ok. Az ízlésemet nézve, nekem bejön a tetoválás. Az pedig nem teljesen igaz hogy akik ki vannak tetoválva azok bűnözők, agresszív állatok 🙂 ismerek olyat akivel nem állnék le és olyat is aki normálisabb mint 1-2 tetoválás nélküli ismerősöm.... Ez is olyan dolog amiből nem lehet és nem is kéne leszűrni az ember milyenségét. Volt páromnak nem volt és mégis tett/tesz olyan dolgokat mint amiket itt leírtatok, míg a jelenlegi párom nyakán pl van és ő egy végtelenül nyugodt ember és jobban viselkedik velem is mint eddig más 🙂
2019. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

A nyak kevésbé gáz. A fej sokkal gázabb. Nyak hátulján pl kifejezetten tetszik is.

Szövegértési gondjaid vannak, csibe. Nem azt írtam, hogy minden tetovált. Nekem is van 2, és tud tetszeni.

De a fején, homlokán, arcát tényleg 99%-ban az általam leírt egyedeknek van. A fúdemenőgangsztáknak, többnyire.

Az értelmes ember nem a homloka közepére varrat. Még egyszer: a nyak egy szürke zóna. Hátul a nyakszirten egész pofás. Az oldalán még elmegy. Elől már gondolkodásra késztetne. Arcon? Nem. Nagyon nem. És nem a tetkó miatt, hanem azért, amilyen típusok tetováltatnak oda.

2019. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Taszítana. Alapból gyülölöm a tetoválást. Nekem férfi kell, nem hímzett terítő.
2019. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!