Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy valaki, aki tetszett, esetleg szerelmesek voltatok belé, de akkor nem jöttetek be neki, később meggondolta magát és összejöttetek?

Figyelt kérdés
Több konkrét példát is ismerek, kettőnél a pasi edzeni kezdett, lefogyott, és aztán összejött a lánnyal. Évek távlatáról volt szó. Esetleg megosztanátok a történeteiteket? :)

2019. okt. 16. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nálam ilyen, akinek nem tetszettem korábban később sem fanyalodott rám. Van értelme amúgy ennek a kérdésnek? Úgy értem ha most tízen ide írjuk, hogy igen történt ilyen velünk, az akkor sem feltételezi azt hogy veletek is így fog megesni. Értem, hogy reménykedsz de nem így működik.
2019. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Volt már olyan beszélgetésem, aminek az volt a lényege, hogy az utóbbi időben mennyire tetszettem az illetőnek. Akkoriban már annyira nem volt varázslatos a téma, mint mikor keseregtem emiatt (és ő ezeknek a többségéről valamilyen szinten biztosan tudott).


Erre csak annyit mondtam, hogy volt rá 3 éved. Akkor épp a mostani párommal cseverésztünk már Facebookon. Nem volt még semmi komoly, de ha választanom kell egy kedves idegen között és közte, aki egy őszinte beszélgetés helyett csak kerülgetni tudta a szart és szó nélkül tűrni, ahogy töröm magam, nem tudva, hogy mivel teszek jót, akkor akármennyire is idealizáltam korábban, inkább a kedves idegennel kezdek, annak legalább nem köszönhetek könnyeket.

2019. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Vannak bizonyos minták, ez a fajta viselkedés is ilyen, szerintem nagyon érdekes.
2019. okt. 16. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
A történet röviden: Bele szerettem, próbálkoztam nála, esélytelen volt, de nem adtam fel. Próbáltam mindent megtenni, de nem érdekeltem, sokszor elég durván elküldött a francba. Aztán aznap, mikor feladtam, lemondtam róla, 9 hónapnyi szenvedés és veszekedés után odajött hozzám, megcsókolt és közölte, hogy próbáljuk meg együtt. A 9 hónap alatt elkezdett többet érezni irántam. Ennek lassan 10 éve. :) 26N
2019. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Hasonló volt, csak nem a külsőn múlt. Később jött volna, csak tettem rá magasról.
2019. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Priviben leirom, ha érdekel

2019. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!