Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a barátnőtök azt mondaná egyik nap amikorra beszéltetek találkát, hogy ma egyedüllétre van szüksége és nincs kedve menni?

Figyelt kérdés
Félévnél frissebb kapcsolatokra gondolok
2019. okt. 17. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem rendszeres, akkor nem esne rosszul, mindenkinek lehetnek rossz napjai.
2019. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne, de ha nem sűrűn fordul elő, akkor elfogadható.
2019. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Azonnal megszólalna a vészcsengő a fejemben. Hogy ezzel a nővel hosszú távon valószínűleg nem fogunk összepasszolni.
2019. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy többen is írták, ha nem sűrűn van, akkor nem.

Nekem volt olyan, hogy egyetem miatt annyira kimerültem, meg rossz kedvem volt, hogy egyedül akartam lenni, az akkori ex barátom meg elkezdett velem kiabálni, hogy én őt biztos nem szeretem, holott csak egyedül akartam lenni.

Van, aki úgy éli meg a negatív dolgokat, ha kibeszéli, van, aki kiírja, van aki egyedül szeret lenni. :)

2019. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel előfordul,hogy rossz napja van és egyedül szeretne lenni.Ha nem lesz belőle rendszer,akkor meg lehet érteni.
2019. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem probléma ha lemondja a találkát, még meg sem kell indokolnia, tiszteletben tartom a kérését. Ellenben elvárom, hogy utána ő kezdeményezzen helyette másik időpontot és az időpont és hely egyeztetés során ő alkalmazkodjon hozzám. 1 kezemen meg tudom számolni hány nőt ismerek akik számára mindez természetes, a legtöbb nő elvárja hogy a férfi keresse még akkor is ha kikosarazta.
2019. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!