Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még olyan fiúk, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiúk, aki csak komoly kapcsolatokkal foglalkoznak és nem fekszenek össze 10-20 lánnyal az évek során?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Még nem volt párkapcsolatom, mert a tanulással foglalkozom a mai napig és sajnos a külsőm miatt sem tetszem általában a férfiaknak.

Ha mégis egy egy férfi szóba áll velem, akkor is egy idő után kiderül, hogy már 10-15 lánnyal volt az élete során. Félreértés ne essék, nem szűz férfiakra bukok, de egy egészséges határt szerintem érdemes lenne húzni. Annyira elszomorít, mert azt érzem egyik velem egykorú sem a komoly kapcsolatokat kereste/keresi, hanem inkább a nemi betegségeket gyűjti a diszkókban, szórakozóhelyeken,

Van olyan férfi még, aki csak komoly kapcsolatban utazott és utazik?



2019. okt. 17. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor most mondok valamit. Én nem azért feküdtem le életem során majdnem 10 lánnyal, mert annyira ezt akartam volna. Ha rajtam múlna, még mindig az első barátnőmmel lennék, csak hát az embert mindig otthagyják. Mit csináljon ilyenkor az ember? Fogadjon cölibátust, vonuljon kolostorba? Míg meg nem találjuk az igazit (ha van ilyen), próbálkozásokból áll az élet.
2019. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én most vagyok 30,eddig csak "sok" éves kapcsolataim voltak, a legtöbb 8 év volt, szerencsére ez volt a legelső,és szerencsére vége is lett...
2019. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Még fiatal vagy és tapasztalatlan az élet terén.


Az emberek, akár nők akár férfiak, nem elsősorban azért fekszenek le más más férfiakkal és nőkkel mert erre vágynak mert ezt akarják.


De olyan mint tűt megtalálni a szénakazalban a megfelelő társat elsőre. Ez néhánynak sikerül millióból.

2019. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy az első szeretnék lenni az életében, de nem is a 10.
2019. okt. 17. 21:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi elsők vagyunk egymásnak a férjemmel. 😊 Ritka, de van ilyen.
2019. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj a sok nemi betegség? Valamiben meg kell halni vidáman.
2019. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
32 elmúltam és még senkivel sem feküdtem "össze". Szóval igen, vannak. Haverjaimnál is 2-3 ez a szám, van aki már házas.
2019. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Na az ilyenek fognak rájönni, hogy nem éltek és az asszonyka mellett járnak majd el k urvázni!
2019. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vannak még ilyen srácok! De ha annyira nem előnyös a kulsod azon tudsz változtatni! Sport higienia és apoltsag! Nagyban növeli a vonz erődet!

De ne aggódj tudok olyan lányt osztály társat aki bomba jol nézet ki még is 20 eves koráig még csak csokolozni sem csokolozott mert nem volt jó a kommunikációja meg azert a személyisége is ilyen mindig mogorva volt!

2019. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én mindig is a komolyat kerestem ezért is fogtam bele ,,későn" ebbe párkeresős dologba. De sajnos rá kelett jönnöm h olyan h az elsőre az igazi csak 1 a millióból jön össze az emberek között. És h sajnos az emberek se olyanok amilyennek mutatják magukat, sokszor csak olyannak mutatják magukat mint amilyenek nem. Szóval, lényeg a lényeg nem tudsz úgy jó kapcsolatot kialakítani h nem próbálkozol és kersed meg azt amit igazábol akarsz a másiktól egy kapcsolatban. Így elengedhetetlen több pár az életben, ezzel nem azt mondom h azok a fiuk és lányok akik már egy foci csapatnál járnak pont az igazit keresik és ,,tapasztalatot" gyűjtenek mert hát ez már rég nem az.

Sose akartam sok barátnőt csak akit szerethetek és ő is engem, és akibe érdemes belefektetnem az időmet energiámat meg amit kell, nem pedig pár havonta másik lányt kimaxolni... Jó lett volna ha már az elsőnél megtudok állapodni, de sajnos az élet kicsit se úgy alakult ahogy terveztem, tönkretett pedig nem erre volt hivatott. Megalázott leépített kihasznált lehúzott amit csak ellehet képzelni megtett és betelt a pohár, nem bírtam és kiraktam és még neki ált feljebb. Elvette a kedvem az egésztől, így sajnos ha tudom h rossz is általánosítani kezdtem őt a többi nővel. És sajnos nem tudom elképzelni h valaha is úgy megbízzak valakiben mint annó benne, és h annyira megnyiljak. Reménykedem h ez elmúlik, csak már én se vagyok úgy mint az elött h szeretet meg tisztelet meg minden ha ezt adtam és tönkrementem mint rendes srác, miért legyek rendes mikor lehetek nyomorult is aki elveszi ami neki kell és tojik a másra... Nyugodj meg kérdező vannak olyanok akiket keresel, és vannak olyanok akik ilyenek és téged keresnek. Majd úgy is rátalálsz vagy rádtalál, és hidd el ha a külsőd nem is a legelőnyösebb ha a belsőd 100x jobb annál nyert ügyed lesz. Mert hát lehet egy nő szép meg szexi ha közben egy undorító féreg és lehet kevésbé dekoratív vagy átlagos de olyan személyisége amitől bármelyik férfi arra vetemedne hogy elvegye.

2019. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!