Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelent hátrányt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent hátrányt az ismerkedés során, ha komolyan veszi a dolgot az ember?

Figyelt kérdés
Legalábbis én így tapasztaltam. Mikor igazán komolyan veszem, úgy érzem, mintha elriasztanám a lányokat, ezzel ellentétben mikor laza vagyok, mondjuk mert annyira nem érdekel az illető lány, mert nem ismerem, vagy nem szeretnék semmi komolyat tőle, akkor sokkal jobban megy a dolog.

2017. nov. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez a helyzet. Ha egy pasi annyira nem fogott meg, nem akarnék vele járni, az egyből belémzúg meg folyton keres, érdeklem, viszont, ha valaki nagyon megtetszik és járnék is vele, azzal meg sose alakul ki kapcsolat. Pedig nemis viselkedek másképp egyik esetben sem, nem vagyok nyomulós. Nem értem, kezdem azt hinni, hogy el vagyok átkozva, de legalább nem csak én :D

21L

2017. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak hátrány, de nem is praktikus. Mit akarsz komolyan venni? Először ismerkedni kell, csak utána dől el, hogy van-e valami köztetek. Szerintem a lazaság pusztán azért szimpatikus az elején, mert lazán senki sem rinyál, ha nem úgy alakul valami, ahogy szeretné.


A kapcsolatba belemélyűlve már komolyan vehet, de az ismerkedés fázísában, amikor még semmi sem köti hozzám, akkor meg minek? Az ilyenek általában azok, akik kétségbeesetten erőltetik a kapcsolatokat.


Nem értem te mit értesz az alatt, hogy “jobban megy a dolog”. Nyílván nem lesz sikeres kapcsolat még ennyiből, de legalább elviselhető vagy, amikor lazábbra veszed és nem akarsz görcsösen kapcsolatban lenni.

2017. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 de nem az lenne a normális, hogy valaki annyira megfog már első randin, hogy utána folyton rá gondolsz, vele lennél? Ez nem görcsösség, hanem szimpátia, fellángolás, ami szerintem kell is egy kapcsolat kialakulásához. Ha én nem érzem ezt az elején, akkor nálam később sem alakul ki ez a fajta rajongás, szerelem, az max ilyen megalkuvós kapcsolat lenne, “nincs ló, jó a szamár is”.
2017. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!