Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónap után miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után miért olyan hihetetlen, ha valakinek azt mondom szeretlek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt,elég jól kijövünk egymással, mindent megadok neki.Nem vagyok az a típus aki ezzel a szóval dobalozik.De már tényleg tettekkel is bizonyitottam neki,hogy mi a helyzet.Mindent megteszek a kapcsolatotunkért és ő érte is sok mindent.De amikor azt mondom szeretem,akkor mintha hülyének nézne.Miert olyan hihetetlen,hogy szeretem?
2019. okt. 19. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek másak. Benne lehet, hogy lassabban alakul ki szorosabb kötődés és nem érti, hogy benned miért alakult ki ilyen gyorsan.
2019. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt 2 hét után tisztáztuk. Van, ami egyértelmű. Lehet, hogy ő nem így érez, és frusztrálod ezzel, mintha elvárásod lenne, hogy ő is mondja.
2019. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen embernek nincs rendben az önbizalma és önbecsülése, nem igazán tudja elhinni, hogy őt bárki szeretheti. Sajnos rossz választás kapcsolatra. Aki tisztában van az értékével, tudja, hogy szerethető ember annak nem lesz azzal problémája ha gyorsan előkerül a "szeretlek" szó hiszen tudja, hogy ez nem lehetetlen dolog.
2019. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diazepam ***** válasza:
100%
Majd idővel megtanulod, hogy mi az az igazi mély szerelem. 2 hónap után még nem is ismered, maximum rajongsz és vonzódsz hozzá.
2019. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen embernek nincs rendben az önbizalma és önbecsülése, nem igazán tudja elhinni, hogy őt bárki szeretheti. Sajnos rossz választás kapcsolatra."



:DDDDDDDDDDD Mondja ezt valaki 3 sornyi leírás után egy vadidegen emberről. Félelmetes ez az oldal! :DDDD

2019. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hónap után nem volt hihetetlen.
2019. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert ő nem szeret téged.
2019. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!