Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párommal kevesebb mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal kevesebb mint egy hónap alatt összeköltöztünk. Korai?

Figyelt kérdés
Nemrég ment szét az exével,akivel van közös gyermekük is. Megrfordult már bennem, hogy nem lépett tul rajta és hogy vele boldogabb volt mint velem, a párom azt mondja lezárta, nem szereti nincs mit vele beszélnie. Egyébként nagyon jol elvagynk és szeretjük egymást. Mi a véleményetek?

2019. szept. 12. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

"és szeretjük egymást"


ha az ostobasag fajna.....

hogy tudsz ilyet irni hogy szereted? egy vad idegent. hulye p1csa

2019. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az exe a hulye p1csa nem hagy békén minket.
2019. szept. 12. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 14 napja ismerem a kutyámat, de már most imádom.:D


Viccet félretéve, ahol van közös gyerek, ott általában jóval előbb lezárják az emberek a kapcsolatot, az érzelmeket, mint amikor végül rászánják magukat a válásra. Én pl. 3 éve lezártam a férjemmel és még most sem váltunk el. A gyerek miatt nem olyan könnyű ezt a lépést meghozni. Ha elválunk, biztosan felbolygat majd az a lépés újra sok mindent, de ezek már lezárt dolgok, maximum az fog megrázni, hogy este egyedül leszünk a házban vagy ha a gyereket megviseli, de nem a kettőnk közti kapcsolat maga, annak már rég vége. Egy éve egymáshoz se érünk, és egy évvel ezelőtt is csak megpróbáltunk helyrejönni, igazából már akkor is évek óta szünetelt minden.

2019. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
ui: Ettől függetlenül igen, elég korai. Nem azért, mert nemrég ment szét az exével, ha 10 éve ment volna szét, akkor is korai lenne 1 hónap után összeköltözni.
2019. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ők azért még nem oylan régen egymáshoz értek, komolyabban.
2019. szept. 12. 19:01
 6/16 A kérdező kommentje:
de szerintem mi együtt fogjuk leélni az életünket.
2019. szept. 12. 19:03
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a gyerek felé se néz, mi? Jaj de jó életed lesz egy ilyen hulladék mellett, de amekkora selejt vagy meg is érdemled, összeilletek. Csak aztán ne gyere ide sírni amikor téged is felcsinál és utána te leszel a hülyepcsa ex aki nem hagyja békén őt és az új puncit :D
2019. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

1# Ha a hü**eség fájna. Ordítanál.

Kérdező:Amit jól láttok,azt csináljátok. Ne érdekeljen senki és SEMMI!.

Ha ti ezt szeretnétek,hát miért ne?

Ja és ne agyald túl,rosszabb lesz:/. És majd elmegy a kedved is.

Amúgy sok sikert nektek a továbbiakban!

2019. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak azért nem ment még látogatni mert egészségügyi problémái vannak, de fel szokta hivni.
2019. szept. 12. 19:07
 10/16 A kérdező kommentje:
Engem amugy nme fog felcsinálni, én előbb karriert akarok.
2019. szept. 12. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!