Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tudnék tenni, ha én szerelmes vagyok belé de ő nem választott még?

Figyelt kérdés

Szóval nem rég elkeztem egy lánnyal beszélgetni 1 hónapja. Én beleszerettem. Jövőhónapba fogok vele találkozni mert nem ide valósi. De azt mondta, hogy van más valaki is a képben akivel jobban megtalálta az összehangot de ő reményt adott nekem stb.

Tegnap nagyon kibuktam amikor közölte velem, hogy csak barátok lehetünk de szívesen fogad mert már mindent lefoglaltam...

Utána közölte, hogy rendben ad egy esélyt nekem de vannak érzése-i a másik iránt. Meg, hogy kitudja mit hoz a jövő stb..

Nekem ez az esély olyannak tünik, hogy csak azért találkozik velem mert már lefoglaltam mindent és nem akarja , hogy elbukjam.. 600 km nem utaznék, csak egy barátság miatt.. Meg gondolom azért mondta mert sajnálja, hogy ezt tette a hátam mögött..


Mit tudok tenni, hogy engem válaszon?

Nagyon rossz és fáj :(



2019. okt. 21. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb élöben ismerkedj
2019. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első sorban igyekeznék minél közelebbi lányokkal ismerkedni, mert elég nagy távolság amit leírtál, ugyanakkor még véletlen se éreztesd vele, hogy kibuktál azon amit mondott, vagy írt (feltéve, ha még ezt nem adtad tudtára) mert valamilyen szinten lehet hogy tesztel, és ha azt látja benned, hogy rá vagy fanyalodva, csökkennek az esélyeid. sajnos itt már az egész ismerkedési fázist elrontottad, egy síma kötetlen beszélgetéses találkát kellett volna megbeszélnetek.
2019. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval mit tudok tenni?
2019. okt. 21. 11:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni.
2019. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felejtös,én hagynám
2019. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, hagyd a francba. Ha ilyen messze laktok egymástól, akkor sokkal több áldozatot kéne hoznotok, ami csak akkor működőképes, ha teljesen odavagytok egymásért. Még ha melletted is döntene most, de a másik közelebb van most is, és közelebb lesz később is, és az iránta való érzései nem fognak csak úgy elmúlni. Nem biztos, hogy meg fog csalni, de nem fog elég gyorsan eléggé elmélyülni a szerelmetek.

A legtöbb helyen visszaadják ma már a foglalót, ha nem tudsz elmenni. De még ha ott pont nem is...teljesen felesleges lenne csak a pénz miatt elmenni, mert azt így is úgy is bukod, max az idődet is pazarlod pluszban.

2019. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
600 km? Ha ekkora a távolság, azt csak úgy lehet legyőzni egy bizonyos ideig, ha mind a ketten halálosan szerelmesek vagytok a másikba és képesek vagytok áldozatokat hozni. Ez a lány nem fog érted, az biztos. Én hagynám.
2019. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na szóval, ha jól értem, a csajszi először meggyőzött, hogy szeret téged, aztán vettél egy jegyet, hogy elutazz hozzá (ami gondolom, nem kevés pénzedbe meg idődbe fog fájni), erre közli veled, hogy igazából nem is érdekled. Ne haragudj, de ez azért rohadt gáz, akármennyire bizonytalan is. Szerintem hagyd a másik srácot szenvedni vele.
2019. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe és mond vissza a foglalást.Ha ilyen nagy a távolság,úgyse müködne a kapcsolat.
2019. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Most találkoztok először, nem belé vagy szerelmes, hanem a beszélgetés közben kialakult tökéletes képért a fejedben. Melletted mással is ismerkedett, akit jobban kedvel nálad. Fogadd el a döntését, ne légy papucs, ilyen nagy távolságban egyébként is kicsi az esély hogy egy kapcsolat működjön. Máskor ne légy szerelmes cseten keresztül, mert rengeteg csalódásod lesz.
2019. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!