Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy egy férfi tényleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés

..és nem csak megjátsza. Nem akarom azt,hogy: ha nincs a ló ,jó a szamár is. Meg azt sem akarom,hogy csak birtokolni akarjon,és parancsolgatni nekem.

Honnan lehet azt tudni,hogy őszintén szeretnek? Érezni kell vagy mi? 24N


2019. okt. 18. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Nem kell érezni, vagymi...


:D

2019. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam,mert állítólag az ember érzi,ha szeretik...
2019. okt. 18. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem latszik ha valaki szerelmes abbol ahogyan a mindennapokban radnez,hozzadszol,megerint... ezeket nem lehet megjatszani. Persze ismertem olyAn ferfit aki keptelen volt kifejezni az erzelmeit es mar egy oleles is nagy dolognak szamitott tole.

A tetteit figYeld ne a szavakat

2019. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Onnan, hogy hol helyezkedsz el az értékrendjében. Az viszont már régen rossz ha birtokolni, parancsolgatni akar - akár szeret, akár nem. Ezt szimpla önzésnek hívják, amelyik típust jobb nagy ívben elkerülni.
2019. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Hát pl hogy nem szabadulsz tőle akkor sem, ha gátló tényezők jönnek elő, vagy távolodnál tőle, utánad kap.


Az ember csak abba fektet energiát, amitől eredményt is vár. Ha nem érdekled igazán, akkor ebből simán le tudsz vonni következtetéseket, valóban fontos vagy-e neki. Ha eszébe jutsz napjában többször, energiát fektet abba, hogy veled beszélgessen, találkozzon, és ehhez is igazít sok minden mást is, az életét.


Ha csak egy opció vagy, nem fogja a dolgait hozzád igazítani ha nem muszáj, pl barátok vagy munka vagy akármi miatt csak úgy.. ÉS nem fogsz tőle annyi gesztust kapni, ami ás esetben fáradtság lenne, de melletted nem az, sőt, kivirul.


De egyszerűen ez mind látszik rajta, már abból is, ahogy rád néz, ahogy hozzád szól, még néha ez az írásból is átjön. Saját példa: nálam a pasi tagadta hogy többet akarna, egyikünk sem akart komolyat.. Aztán később éreztem hogy ez már több nála, rákérdeztem, de persze tagadott, hogy csak belelátom... Aztán kis idő után, mikor találkoztunk is, csak a h_lye nem vágta volna le szinte a viselkedéséből, hogy mégis jól éreztem, hiába adta laza macho-t. (Ami nem baj, irtó aranyos volt). Meg persze elszólásai is voltak. De már 1-1 nézése is olyan.. csodálattal teli volt, vagy ki volt virulva az arca. Szóval teljesen mindegy még ha le is tagadja valaki, ez látszik, bár én viszonylag jó vagyok ezek olvasásában, nem mondom, hogy mindenkinek megy.


A másik nagy "jel", hogy tervez veled. Default így veszi a jövőt, hogy te benne vagy vele. Nem azt mondom, hogy azonnal feleségül kér, de szerepet kapsz benne, ha a jövőről való terveiről esik szó.

2019. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fel sem merül benned ez a kérdés...
2019. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!