Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszi mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki hogy nagyobb kereslet van egy nőre, mint egy férfire? Ha ugyanannyi nő keres férfit mint férfi nőt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem a nőre, hanem a puncira. A legtöbb pasi bármibe beledugja, ha lyuk van rajta és nincs benne darázs.
2019. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Nincs nagyobb kereslet, de kevés férfi adná mondjuk 4 pont alá a 10-ből.

Így a kevesebb jobb csajra több férfi jut. Így egyik oldalt nő a kereslet, másik oldalt pedig csökken:)

2019. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Mert így van. Még a csúnya nőket is megdugják. Ezt tapasztalatból mondom: amikor kanos voltam, én is megdugtam egy csúnya nőt. Mondjuk, ő elég hatarozott volt, de akkor is szexeltem volna vele, ha egy lúzer lett volna, egyszerűen meg akartam már baxni egy csajt.


Ellenben a lúzer pasik senkinek nem kellenek, rakatszámra vannak a párkapcsolati piacon, még akciósan sem viszi őket senki.

2019. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az oké de a nők is szoktak kancásak lenni csak nem kürtölik világgá valamiért
2019. okt. 23. 09:14
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

A nőknek úgymond magasabbak az elvárásaik, viszont általában csak 1 férfit akarnak, a férfiaknak alacsonyabbak az elvárásaik, viszont közülük sokan ha már képesek nőket megszerezni, akkor nem állnak meg egynél.


Ebből jön az, hogy a top férfiak közül sok egynél több vasat tart a tűzbe úgy, hogy a több nő viszont mind kizárólag csak vele van. (Lehet ez összejárós szexkapcsolat, szeretői kapcsolat is, ahol a nő csak reménykedik hogy talán lesz több. Nem kell egyből arra gondolni, hogy a férfinak titokban három családja van.)


Női oldalról pedig a nők inkább a top férfiak felé húznak, mivel a "mindenkinek más tetszik" baromság ellenére azért alapvetően ugyanazokat a dolgokat tartják a nők vonzónak, mégha vannak is olyan apró eltérések, hogy az egyiknek a szőke, másiknak a barna hajú férfi jön be. Csak épp vannak ilyen általános tulajdonságok, mint férfias, szórakoztató, magas, izmos, jóképű, sikeres, amiket a legtöbb nő vonzónak tart.


A férfiak kezdeményeznek, úgymond ők állnak sorban a nők előtt. A férfiak viszont nagyon sok nőnél kezdeményeznek (a vonzóak és a nem vonzóak egyaránt), ezért ugyanaz a férfi akár 5-10-100 nő előtt is sorban állhat. Mivel a nőknek kb ugyanazon tulajdonságok a vonzóak, ezért a top pasikat több nő is választja, a kevésbé vonzóakat (már átlagosakat is) pedig kevesebb, vagy még inkább senki.

2019. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Ez igaz, de a nők nem dugnak akárkivel.


Hidd el, még a csúnya nő is válogat... Engem is csak kiválasztott, dughatott volna mással is.

2019. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak arra célzok hogy felvannak hypolva a nők miközben ők is büdöset szarnak:)
2019. okt. 23. 09:26
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem ugyanannyi. Egy férfi állandóan azt lesi, hogy kit tudna megdugni, akár házas vagy barátnője van, akkor is. Nem csak a szingli pasik maradnak játékban.
2019. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem győztetek meg
2019. okt. 23. 09:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy egy sornál hosszabb érdemi választ a mi érveléseinkre. Mi elmondtuk a véleményünk, te nem tudsz rá semmit reagálni, hogy miért nincs igazunk, ez az állítás miért nem igaz, stb.
2019. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!