Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszi mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki hogy nagyobb kereslet van egy nőre, mint egy férfire? Ha ugyanannyi nő keres férfit mint férfi nőt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 09:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert a szóban forgó nők többsége nem keres, csak várja, hogy majd a férfi megtalálja őt.
2019. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

A ferfiak osztonlenyek, csak a dugas es a dugas van az agyukban, semmi mas.

Ha elfogadod, ha nem, ez igy van.

2019. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Pontosítanék: egy átlagos nőre van nagyobb kereslet, mint egy átlagos férfire. Egy jóképű férfire viszont sokkal nagyobb kereslet van, mint egy szép nőre. Egy jóképű férfi bármelyik nőt megkaphatja, míg egy szép nő nem kaphatja meg bármelyik férfit. Az átlagos férfiak viszont már egy nőnek sem tetszenek, max beérik velük, amíg nem találnak jobbat.
2019. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Igazad van tizes írok, csak nehéz meghatâroznom azért nem írtam nekem az a véleménywm hogy se a férfi se a nő nem értékesebb mind a ketten csak egy embernyi "energiával" rendelkezik viszont avval mindenki rendelkezik és tudom hogy itt mindig pénzéhesnek vannak beállítva a nők de vannak ugyanilyen férfiak is.Illetve én megértem a nőket, hogy igyekeznek a leendő családjuknak minnél nagyobb biztonságot megszerezni ezért minden férfinek mondják hogy legyen gazdag vagy ne 100000ezret keressen. De egy nő ugyanúgy szerelembe tud esni és akkor már a másikkal együtt tervez és szerintem ezt itt sokan nem tapasztalták meg hogy mennyire meglágyul egy nő ha szerelmes lesz. Köztük én se de valahogy mégis érzem. Szóval szerintem a nők és a férfiak is egyaránt értékesek csak vannak hülye nézetek pl hogy csak a "legjobb" pasit keresi mindegyik szexre.

Én sose voltam nővel de én hiszem hogy van valahol egy lány aki nekem való csak előbb még megkell tapasztalnom néhány dolgot.

2019. okt. 23. 11:45
 15/20 anonim ***** válasza:
14. A férfiakat akkor miért nem érdekli, hogy egy nő sokat keressen? Ez valahol századik szempont nekik, már ha egyáltalán érdekli őket.
2019. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen abban igazad van hogy a legtöbb férfi nem a pénzre hajt de mégis egy nőnek szüksége van sok zsetonra hogy ruhákkal felhívja magára a figyelmet vagy hogy egêszséges maradjon
2019. okt. 23. 11:55
 17/20 A kérdező kommentje:
Mindegy hülye vagyok
2019. okt. 23. 12:07
 18/20 anonim ***** válasza:
#16 Egy nő nem azzal fogja felhívni magára a figyelmet, hogy drága ruhákban jár, pontosabban a férfiakét nem, legfeljebb más nőkét. Az egészség pedig nemtől független.
2019. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Talán mert a férfiak sokkal inkább ösztönvezéreltek, így nekik a nem barátnő kategória is bőven elég az ágyba. Így aztán még átlagos, vagy azalatti csajoknak is jut ágyas, míg fordítva nincs így. A nők nem a farkukkal gondolkodnak.
2019. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem a farkukkal de a puncijukkal
2019. okt. 23. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!