Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 eve tarto szerelem. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 eve tarto szerelem. Mi lehet a vege?

Figyelt kérdés
5 eve ismerkedtem meg egy sraccal,o mar akkor akart engem,de nem ugy alakult ahogy szerette volna. Kb.egy, ev mulva elkezdett alalkulni kozottunk a dolog,de ujra vege szakadt.. ez megtortent ketszer is. Azota sem tudom elfeleljteni,pedig komoly es hosszu kapcsolataim voltak. Most is az van. O is 2-3 eve van kapcsolatban,de a mai napig ha talalkozik a legjobb baratnommel,en vagyok az elso kerdese. Iden ev elejen voltam egy szuletesnapon,o is ott volt. Hihetetlenul latszott rajta,hogy akar velem beszelni,de nem mer. A buli vegen megjegyezte,hogy nekunk van meg idonk,csak meg nem jott el... sokszor beszeltunk a kapcsolata kozben is arrol,hogy hianyzom neki es o is nekem. Hiaba van mellettem valaki akot szeretek,iranta mindig erosebb az erzelem... szep ez az egesz,ez a tortenet es en ugy erzem,hogy tenyleg nem jott el a mi idonk meg,de egy belso hang azt sugja,o lesz a ferjem... szeretnem is ezt. Valakivel tortent hasonlo? Mot gondoltok az ilyen esetekrol?

2019. okt. 24. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem beszéld ezt meg vele és legyetek együtt. Másokkal nem vagytok boldogok, ráadásul a partnereitek idejét pazaroljátok.
2019. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Elsőnek teljesen igaza van. Mire vártok amúgy?
2019. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ahha, ez marha romantikus, azt kiveve, hogy nem, megsem romantikus hulyenek nezni es megalazni a parjaitokat azert mert mindketten itt toketlenkedtek evek ota.
2019. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Te beteg vagy. Szallj le a foglatt ferfiak zajlatasarol.
2019. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es,5 eve nem kerestem,vele ellentetben. Ő keresett engem mindig,közel sem zaklatom. Ha nem tudsz kerdest ertelmezni,nem kell valaszolni sem.
2019. okt. 24. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

hú és utána mi történt?

írj már privit, baromira érdekelne!

2019. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha egy férfi akar téged, meghódít.
2019. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!