Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Hogy éltétek meg mikor azok voltatok?

2019. okt. 23. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha olyan, mintha pillangók lennének a szívedben. Máskor meg pillangókések.
2019. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra eddig csak nagyon rossz volt..
2019. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval, röviden én is így élem meg.
2019. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Jó😄
2019. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Életemben először vagyok, egyelőre leírhatatlan, ismeretlen és nagyon csodálatos.
2019. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meghülyülsz ha szerelmes vagy, állandóan rá gondolsz, vele szeretnél lenni, olyan energiatöbbletet érzel, hogy a világot ki tudnád fordítani a négy sarkából, közben meg a hétköznapi munkádra sem tudsz rendesen koncentrálni. :) Szóval egyfelől egy szuper,elrelítő érzés, de egyben rossz is, mert nem tudsz józanul gondolkodni, és nem látod tisztán a másikat.
2019. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonozzák, akkor biztos jó. Amúgy meg olyan, mintha futnál egy szép, virágos mező felé, de félúton váratlanul egy üvegfalba ütköznél, és ez sokszor egymás után.
2019. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
olyan érzelmi hullámvasút amire nem szívesen ülök fel
2019. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira kínzó tud lenni, mint amennyire szép.
2019. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon rosszul éltem meg.

1x voltam szerelmes és azért a személyért mindig aggódtam, tényleg akkor éreztem magam boldognak ha ő is az volt. Fontos volt a boldogsága. Nagyon szerettem volna szeretni, vigyázni rá, szerettem volna mellette lenni mindig. Sokat gondoltam rá és minden érdekelt vele kapcsolatosan. Imádtam minden hibájával együtt és meghaltam volna érte. Bármit megtettem volna azért az emberért. És sokszor már annyira erős és mély szeretetet éreztem irányába,hogy az FÁJT és jobb lett volna semmit nem érezni


Egyébként viszonzatlan volt. Sose tudta,hogy szerelmes voltam belé. Azóta van valakije és boldog a barátnőjével. Örülök nekik nagyon. De túlléptem. És igazából nem is tudom mivan vele. Elengedtem az egészet.


Az én szeretetemből nem kérne senki. 🤗


L

2019. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!