Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden srác és lány elutasítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden srác és lány elutasított eddig, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Eddig akikkel ismerkedtem, mindenki kivétel nélkül azt mondta,hogy nagyon jó barát lennék, nagyon kedvelnek/szeretnek, aranyos, cuki, kedves lány vagyok De...nem tudnának velem kapcsolatban lenni. Természetesen a miértre rengeteg más-más választ kaptam már. Érdekes módon a legtöbbször azt,hogy én túl bonyolult és titokzatos vagyok. Holott semmi olyet nem tettem vagy mondtam vagy nem mondtam amiből ezt gondolhatná rólam bárki. Legutóbbi randizásom után a srác a buszmegállóban merte csak elmondani (elköszönéskor) hogy nem szeretne tőlem semmit. Elmondása szerint, mert rosszul érzi magát amióta találkozott velem. Azt mondta nehezen tudna megbízni bennem és még nem is volt köztünk semmi,de azon kattogott mit hol mikor kivel csinálok. Soha, tényleg soha nem gondoltam volna,hogy a legrosszabbat hozom ki másokból. Egész életemben folyamatos elutasítást kapok jó formán. De egyre furább kifogásokkal. Nem értem mi velem a gond. Most már rosszul érzem magam emiatt, mármint voltak helyzetek amikor nagyon zavarba ejtő és kínos volt egy újabb ki kosarazás. Szerintetek miben változtathatnék?


L 21(biszexuális vagyok amúgy. Eddig 3 lány volt az életemben akikkel csak szex és néha beszélgetések voltak, ennyi tapasztalatom van)


2019. okt. 24. 21:18
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:

Bonyolult, titokzatos= nem tudott meg rólad semmi érdemlegeset.


Nem tudna bizni benned, mikor elmondod, hogy biszex vagy = önértékelési zavar a partner részéről, nem hisz magàban sem.


Biszex lànnyal még nem volt dolgom, eddig, azt hiszem.

2019. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Pedig szoktak kérdezni és mindig szívesen mesélek. De jó hallgatóság is vagyok. Szerintem bőven kaptak rólam érdemleges infókat. Mégis igaz lehet. Tudom,hogy bennem keresendő a hiba. Csak nem tudom hogy pontosan hol rontom el?


A biszex kérdés nem volt probléma szerintem senkinek sem. Amiatt mert én bi vagyok nem törvényszerű,hogy nem lennék hűséges. Sosem említették,hogy rosszat feltételeznének rólam. Csak utoljára ez a srác utalt picit erre.

2019. okt. 24. 21:27
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
A rosszat gondol, mit takar egész konkrétan?
2019. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl a hűtlenség vagy a megbízhatatlanság.
2019. okt. 24. 21:36
 5/12 Noren1989 ***** válasza:

Egyfelől azt mondanám, hogy érthető, de ezzel ugye egy valószerűtlen sztereotípiára építkeznék.


Még mindig amondó vagyok, hogy aki a hűtlenségre hivatkozik, az önbizalomhiányos. Ha én bízom magamban és a partneremben, ott külső, emberi tényező nem működhet közre.


Térjünk vissza az első teóriára, az érdemleges-nem érdemlegesre. Egy beszélgetést közted és a jelöltek közt fel tudnál vázolni?

2019. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aha persze.


A nőkkel kezdeném, mert velük sokkal könnyebb volt.


Általában neten kezdünk el ismerkedni, de hamar találkozom az illetőkkel.


A beszélgetéseim 90%-a kajáldában, vagy olcsó étteremben volt. Általában mindenki laza volt és közvetlen, a beszélgetés pedig nem tervezett hanem spontán. De a fő téma általában a család, barátok, programok, suli,munka kivel mik történnek hétköznapok során. Ő is és én is meséltünk.


Végülis 3 "kapcsolatom" volt, de ezek rövidek és nem volt szerelmről szó. Semmi komoly és csak lányokkal.


A férfiakkal akikkel találkoztam. Ott a helyszínt változó szokott lenni. Néha étterem, park, vásárcsarnok, stb. Ott a beszélgetések hasonlóak akárcsak a nőknél. Eltekintve attól,hogy picit talán több bizalmatlanságot éreztem. Úgy értem,hogy gyakran felhozták a mindkét nem felé való érdeklődésemet. Sokszor és majdnem mindenki, megkérdezte,hogy mi a helyzet a hűséggel, mik a terveim, milyen férfiak, nők tetszenek. De ezekre őszíntén és finoman válaszoltam. Egyébként a férfiak jobban érdekelnek, de semmi sikerélményem nem volt még.

2019. okt. 24. 21:51
 7/12 Noren1989 ***** válasza:

Hát figyelj...ezek alapján a férfiak esetében a fenti egyértelműség igazolódik.


Viszont, az, hogy nőkből is kiváltottad az érdekes/fura jelzőt...na nekem ez a fura. Nincs véletlen az alapviselkedésedben, megjelenésedben valami kirívó?

2019. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul volt aki üzenetet is írt nekem. Beszéltük a köv.találkozót. Azthittem kölcsönös a szimpátia. De ha hogyan lehetett az amikor mindenki elutasított valami fura dumával. Hogy barátnak jó lennék, bonyolult vagyok. Igazából volt egy férfi aki bunkó is volt velem, konkrétan azt mondta én csak fejfájást és szívbajt okoznék neki ha most elhívna még további randira.
2019. okt. 24. 21:56
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, semmi olyan nincsen.

Sportos or elegáns ruhákat hordok általában. Semmi extra, feltünő vagy szokatlan.


A nők kedvesebbek voltak velem és nem éreztem,hogy "tesztelve" lennék.


A férfiakkal sem volt baj, sokuk szimpatikus volt és szerettem volna megismerni őket jobban.

De ők komolyabban is vették talán a találkozásokat. Azok jobban hasonlítottak a vallatáshoz.

2019. okt. 24. 22:01
 10/12 Noren1989 ***** válasza:
39%

Dobsz egy privit?


Valószínűleg ehhez már kép is kellene...

2019. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!