Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándult belőlem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándult belőlem ezt mondta 3 éve de vam hogy mégis kedves hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedésünk után fél évvel megváltozott a párom. Azóta már elhanyagol rideg hideg hozzám semmi testi érintés. Mit tegyek?

Páromat 4 éve ismerem. Elején sok bók, milyen csinos vagyok, szép üzenetek, ölelgetés, puszi, mosolygás, érintés, napi szex volt részéről. 3 hónap után összeköltöztünk. Aztán ezek szép lassan elmúltak. Mikor szóvá tettem azt mondta ezek a dolgos hétköznapok. Teltem az évek most már ott tartunk, hogy havi 1 szer van szex, nem ölel, simogat, puszil.. Persze engem okol. Mindig elmondom nekem erre szükségem van, változik 2 napig aztán újra a régi.


Évek óta nem ül mellém az ágyon nem fogja meg a testen, és nem mosolyog. 2 éve azt mondta kiábrándult belőlem. De azóta van, hogy ritkábban szeretget az ágyban, de csak akkor, és úgy érzem akkor csak nem szerethetett ki belőlem.



Nem tudom mit tegyek. Vágyok a testi erintésre de nem hajlandó erre. Létezhet, hogy alapvetően ilyen tipusú csak az új varázsa miatt volt ilyen az elején?


Szex annyi, hogy 3 perc aktus és kész. Nincs cirógatás, puszi, a hasamat se fogdossa puszilja mióta híztam 5 kg t.


2019. okt. 26. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott. Természetesen a láng csitul, de sosem alszik ki. Én még most is bókolgatok a nejemnek. (30 éve vagyunk együtt).

Azt nem mondta meg, hogy miért ábrándult ki belőled?

2019. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt még olvasni is szomorú és nyomasztó.. :(


"2 éve azt mondta kiábrándult belőlem"

- ??? És te erre komolyan csak legyintettél és azóta is együtt éltek? Egy ilyen kijelentést te normálisnak tartasz?


Hajajjj...

2019. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége ilye sajnos az én tapasztalatom szerint is. Jó kampányt csinálnak az elején aztán meg leszarnak...hiába adsz meg nekik mindent már unalmas vagy pár hónap után ha elfogyik a türelmed meg sirnak hogy nem értik mi bajod meg fűt fát igérnek de nem sokáig tartják be. Nehéz olyat találni aki nem ilyen :(
2019. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!