Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 33 éves, elvált nőként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves, elvált nőként mennyi esélyem van párt találni?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, gyermektelen nö. Van egy piacképes diplomám, a férjem egy sportoló volt, a külsőmre mindig is figyeltem.

Rendezett anyagi hátterem van.


Milyen eséllyel indulok a párkeresők piacán? Mire/kire számíthatok?


2019. okt. 30. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
100%, have fun
2019. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

100%

Hogy hogy kire? Normális pasira.

2019. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
100% és mindenféle örültre lelki rokkantra, beteg emberre. Meg egy pár normálisra is, légy óvatos mert nem tudhatod melyik melyik. Az esélyek jók, mivel nő vagy. Rengeteg jelentkező lesz bárhol is kezdj ismerkedni, csak aztán óvatosan.
2019. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Minden esélyed megvan. Ahogy írod, figyelsz a külsődre, rendezett anyagi háttered van. És nincs gyermeked, sokszor ugyanis a gyermek a nehezítő tényező.
2019. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Miért ne lennének elvárásaim?! Egy lusta, sört vedelő munkanélkülivel nem fogok összejönni, mert nem lenne közös nevezőnk semmilyen fronton.
2019. okt. 30. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:

"inkább huszonéves lányokat kefélgetnek."


Én ismerek egy csomó normális, 30-as pasit, akiknek nem az az életcéljuk, hogy huszonéves lányokat kefélgessenek.

2019. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

37F vagyok, egyedülálló. Képzések, konferenciák, sporttevékenység közben van rá esély, hogy párt találj magadnak.

Hogy kire/mire számíthatsz? Ez kérdéses. Kevés egyedülállóra, több elváltra, vagy sok bizonytalan kapcsolatban élőre.

2019. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
nem vagy már fiatal kérdező, de egy elvált 40 es rád nézhet azért.
2019. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen jó esélyeid vannak. Minden elvált nőre jut egy elvált férfi is. :) Kérdés, hogy az igényeidnek mennyire felelnek meg, mert aki kisportolt, intelligens, jóképű, az találhat magának 10 évvel fiatalabbat is, bár annak is megvan a hátránya.

Egyébként még gyerekkel sem lenne olyan nehéz küldetés. Az én barátnőmnek 12 éves lánya volt, mikor összejöttünk, és egyáltalán nem zavart.

2019. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

7. "Én ismerek egy csomó normális, 30-as pasit, akiknek nem az az életcéljuk, hogy huszonéves lányokat kefélgessenek."


Igen, nekik pedig már családjuk van harmincsok éves korukra.

2019. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!