Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kövér lánynak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lánynak mennyi esélye van párt találni?

Figyelt kérdés
Tudom, millió kérdés foglalkozik ezzel, mégis kiváncsi vagyok! Többen mondták, hogy szép arcom van, próbálok, rendes, kedves lenni mindenkivel. Sokszor azt látom, hogy ismerőseimnek állandóan van barátjuk, annak ellenére, hogy bunkó, tiszteletlen, de vékony.
2017. aug. 20. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Mivel feltetted a kerdest, ezert teged zavar ez az allapot.

Szoval nincs onbizalmad. Anelkul pedig nehez barmit is elerni az eletben (nem csak parkapcsolat teren).

2017. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szép arccal sok, de ez jobb esetben úgyis a belső tulajdonságokon múlik. Vannak olyanok, akik kifejezetten szexinek tartják a szép arcú, duci lányokat, köztük én is. :)


23/F

2017. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van olyan férfi, aki megalkuvó, és nem maximalista, mint én. Szerintem a legtöbb ember egy idő után megpróbálná megváltoztatni a lányt, és az egészséges életmód felé terelni. Nekem akkor lenne kizáró ok a túlsúly, ha az illetőben nincs meg a szándék a változásra, önfejlesztésre.
2017. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam anno, volt gimis töritanárnőm kb. 165 cm magas és 80-85 kg. Szép arca van és nagyon kedves kisugárzása, iszonyúan kívánatos. Szóval van esélyed. ;)
2017. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%

Írj rá erre a srácra, teljesen jól összeillenétek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Egyébként egészségkárosító hatása lesz a későbbiekben a túlsúlyodnak és ha már most el vagy hízva, miközben még nem is szültél gyereket, akkor mi lesz később veled, szülés után? Na, akkor még lustább leszel majd lefogyni, erről csak ennyit.

2017. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha szép arcod van, akkor egészen biztosan lesz pasid.


Én a világ legcsúnyább embere vagyok, kövér is, mégis tetszettem már több embernek, az a poén. Amiben most vagyok, az a 2. kapcsolatom, és nagyon boldogok vagyunk együtt.


Pedig olyan ronda fejem van, hogy anno suliba menet meggondoltam a szeménél kivágott zacskót. :) Szóval ja.


21/L

2017. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is kövér vagyok és nem különösebben széparcú. Elsősorban a neten ismerkedtem mindig, de persze sok visszautasítás ért és sok nagyon kellemes beszélgetés szakadt meg a képküldés után. De egyszer, amikor vonaton utaztam egy férfi flörtölni kezdett velem, ami elsőre fel sem tűnt és nem is értettem, hogy mi történik, mert még nem volt ilyenben részem addig. Beszélgettünk, kérdezte, hogy mikor jövök vissza, megmondtam neki, és visszafelé is ott volt a vonaton, mert engem várt. Nagyon szépen udvarolt nekem és pár randi után le is feküdtünk és csodálatos volt, mert egyszerűen nem tudtunk betelni egymással és azelőtt még sosem éreztem, hogy ennyire kívánt volna valaki. Ez nem tartott sokáig, de nagyon jól jött, mert innentől már tudtam, hogy mit keresek és bátran küldtem el a képeimet ismerkedésnél és aki eltűnt, azt már nem is bántam többé. Aztán hamarosan megtaláltam életem párját és már összekötöttük az életünket is.

Nem a mi alkatunk az ideál, így kevesebb lehetőségünk adódik kapcsolatra, mint egy szép vékony lánynak, de igazából elég egy társat találni, arra pedig határozottan van esély.

2017. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mint egy kövér fiúnak.
2017. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van egészséges önbizalmad, simán tudsz ismerkedni. Nem kell kudarcként megélni, ha valaki ismeretlenül elutasít csak a súlyod miatt. Majd jön más, akinek tetszel. Meg van egy csomó tulajdonságod, a testsúly ebből csak egy.
2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 173 cm mellé voltam legrosszabb formámban 102 kg és olyan "fullos" pasijaim voltak, hogy csak na :D bár én mindig is értettem a pasik nyelvén, barátaim is mind fiúk, lányokkal sosem jöttem ki jól. Szóval ez inkább belső.


Mondjuk mostmár komoly kapcsolatom van, akit még duciként ismertem meg, szintén iszonyú jó pasi kívül belül, de az utóbbi hónapokban lefogytam 25 kg-t és szegénykém most azon retteg, hogy elhagyom, pedig erre semmi oka.

2017. aug. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!