Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik kancsalok (szemtengely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kancsalok (szemtengely ferfülés), Ti hogyan ismerkedtek? Mennyire gátol titeket ez a betegség az ismerkedésben? Kancsal párt próbáltok inkább találni vagy egészséges szeműt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha szemüveg van rajtam, nekem nem látszik annyira. Nem gátol az ismerkedésben, mert szemüvegben nem vagyok zavarban. Anélkül is csak annyira, hogy nem tudok az emberek szemébe nézni, mert szégyellem magam, és olyan, mintha folyton máshova néznék, és nem figyelnék a másikra. Közben figyelek, csak össze vissza cikázik a szemem, hogy ne vegyék észre.


A párom is szemüveges, de ő rövid látó, nem kancsal. Magamon kívül nem is találkoztam még személyesen kancsal emberrel, pedig annyira nem ritka. :D

2018. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok kancsal ugyan, de nem zavarna ha a másik az lenne. A volt főnököm volt kancsal, ő volt az első kancsal ember akivel találkoztam és körülbelül 1 hónapig azt hittem, hogy soha nem néz az ember szemébe, mert én mindig az ember jobb szemébe szoktam nézni főként ha beszélek vele neki pedig pont az volt a "nem használatos" szeme. Aztán amikor lesett akkor jót mosolyogtam magamon, hogy mekkora hülye vagyok :D
2018. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom kancsal, sose zavart, ez a kis "defektje" csak még szerethetőbbé teszi számomra :)


28n

2018. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen nagyon sok ilyen ember van (egyik nő úgy 30 körüli, 2 másik emberke (1 férfi és 1 nő) középkorú). Mindhárom házas, a két idősebbnél gyerekek ("rendes" szemekkel) is vannak. Igaz eltérő mértékű a "kancsalságuk" a férfié enyhe, a 30 körülié közepes, a másik nőé elég durva, igaz ő baleset következtében lett ilyen (amibe majdnem belehalt amennyir tudom, úgy kellett összerakni újra az egész arcát, ahhoz képest kis ár ez, ráadásul sokkal erősebb jellemű lett mint mi többiek...)
2018. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Csak személyiség számít.
2018. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Egy csontkovacstol hallottam,hogy vmelyik ket csigolya koze benyom es kiegyenesedik a kancsalsag.
2018. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Attol is fugg, mennyire kancsal. Nekem pl. kifejezetten tetszik, amikor valakinek az egyik szeme enyhén kancsalít. Szexi! Persze a tulzott kancsalsag nem az, de nem lenne mervado parvalasztasnal, ha egyebkent minden stimmel az illetovel. Ki a fraszt erdekel?!?

20L

2018. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Tehát neked Matolcsyban is a pénze tetszik, nem a kuszaszeme... :D
2018. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szemüvegben nekem se látszik. Amúgy letakarom az egyik kezemmel, a másikkal meg a jobb fülemet, mert eláll. Nem gátol az ismerkedésben. Ez nem betegség, csak állapot, ami elvileg megváltoztatható. Van valami szemtorna a jutubon, meg valami fura lukas szemüveg is. Az utolsó kérdés fura. Találkozol egy nővel, minden jó, de mondod neki, hogy ne haragudj, de nem vagy kancsal?
2018. okt. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én rejtett kancsal vagyok, minél közelebb fókuszálok, annál inkább befordul a jobb szemem. Örülök neki, hogy ilyen, szerintem szexi és mások is mondták már.

Ismerkedésnél nem érdekel, hogy a másik kancsal-e vagy sem.

2018. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!