Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehetséges lenne, hogy esetleg érezzen valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel én nem dolgozom együtt, de egyre többször találkozom vele. Pár hónapja vagyok a cégnél, de a munkatársaim elmondása alapján ez a férfi korábban egyáltalán nem kommunikált velük. Mostanában meg egyre többször, kb. azóta, hogy én is ott vagyok. Csodálkoznak is, hogy mi az oka, hogy hirtelen elkezdett beszélni velü(n)k.


A másik, hogy ha valamiért összetalálkozik a tekintetünk, ő egyből elpillant másfelé, vagy lesüti a szemét. Pont olyan, mintha zavarba jönne... és attól tartok, ő is ugyanezt látja rajtam.


Nagyon visszahúzódó természetű, tehát nem is számítok semmi olyanra, hogy félrehív és négyszemközt beszélget velem vagy mások előtt kezd el pont velem beszélgetni. Viszont nagyon furcsa, hogy mióta megjelentem, azóta lett ő is egyre nyitottabb, és az is érdekes, hogy elkapja a tekintetét, viszont ha nem figyelek, akkor meg gyakran néz rám. (Erre ma jöttem rá, miközben telefonáltam egy ügyféllel. Kihasználtam a periférikus látás adta lehetőségeket.)


Lehetséges, hogy felkeltettem az érdeklődését, vagy ezek semmit nem jelentenek?


2019. okt. 30. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy srác, akibe nagyon szerelmes voltam és emlékszem, egyszer jött le a lépcsőn, én indultam felfelé és ránéztem és nem volt hajlandó rám nézni. És emiatt otthon bőgtem, hogy ennyire levegőnek néz, hogy rám se hajlandó nézni. Aztán eszembe jutott, hogy én se merek ránézni sokszor és hogy a levegőről nem kapja le senki a tekintetét.

20 év telt el, de mai napi néha vele álmodok és visszatérő álmom, hogy nem néz a szemembe, lesüti a szemét. Volt egy álmom, amiben könyörögtem neki, hogy nézzen rám, de csak a földet nézte. Nem is tudom, hány éven keresztül bámultam a cipőjét, mert följebb nem mertem emelni a tekintetem.

Akkor, amikor észrevettem, hogy kerüli a tekintetemet, akkor tényleg elkezdődött benne valami. Voltak később más jelek is és nagyon félszeg közeledések. Neki volt korábban egy nagy szerelmi csalódása és aztán úgy választott magának új barátnőt, hogy mindenki tudta, hogy nem szereti. Abban az időben alakult neki a kapcsolata azzal a lánnyal, amikor rám felfigyelt. Én nem tudtam arról, hogy köztük van valami. Úgy alakult a munkahelyem, hogy közelebb kerültem hozzá és volt néhány rövidebb beszélgetésünk, és láttam rajta, hogy megzavartam a fejét. Csak arról a lányról nem tudtam semmit. És nem értettem, hogy miért lép felém egyet, aztán hátra kettőt. Nagyon megviselt engem, úgy éreztem, játszik velem és végül bezárultam felé. Nem engedtem közel soha többé, pedig jött volna még, többször is.

Én nagyon túlértékeltem azt, amikor észrevettem, hogy vonzódik hozzám. Mindegy volt, hogy nem mert rám nézni és amikor egyszer bejött hozzám beszélgetni a munkahelyre, tetőtől-talpig elpirult. Volt neki más is, egy voltam a sok közül és nem engem választott.

2019. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!