Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy érdeklődik irántam, vagy túl sokat látok a dologba?

Figyelt kérdés

Előre elnézést ha kicsit hosszú lesz. Első körben tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nagy lányok kedvence, sőt. Sosem volt még kapcsolatom, nem igazán találtam meg eddig a hangot lányokkal, bár azt veszem észre hogy egyre inkább fejlődöm ezen a téren. Egyetemre járok, 21 éves srác vagyok.


Van egy lány a karomon, aki már lassan két éve felkeltette az érdeklődésem, de akkor még volt párja. Irtó szexi, nekem nagyon bejön, szinte bele vagyok zúgva. Ami különbséget figyeltem meg, a többi lányhoz képest akik eddig tetszettek, hogy mintha keresné a társaságom, de nem feltűnő módon, tehát nem jött oda dumálni meg nem írt rám a neten, semmi ilyen, de mégis, ilyen apró, titokzatoskodó félmosolyokat küld néha, megtalálja egymást a tekintetünk, meg mikor közös óránk van (nem egy szakon vagyunk sajnos, csak a kar azonos, így elég ritkán kerülünk össze), akkor elég gyakran megesik hogy a közelemben ül le, akkor is ha rengeteg másik hely van (múltkor konkrétan alig 20-an voltunk egy 200+ fő előadóban, mégis abba a sorba ült le a barátnőivel ahol én voltam, de olyan is volt hogy konkrétan mellém ült le. Így utólag sajnálom hogy nem szólítottam meg, de nem vagyok biztos a dologban, viszont más lányoktól ilyeneket nem tapasztaltam. Nagyon örülnék neki ha tényleg érdekelném akár egy kicsit is, mert ő engem nagyon érdekel, konkrétan megveszek érte, de nem akarok hülyét csinálni magamból, ezért érdekelne hogy mit gondoltok erről? Csupán véletlenek, és sokat látok a dologba mert sokat akarok belelátni (simán lehet), vagy pedig érdekelhetem ezek alapján? Fontos kihangsúlyozni hogy korábban más lányok is tetszettek de ők nem jöttek a közelembe meg küldtek nekem kis mosolyokat, pont ellenkezőleg. Ja, és a lány most már szingli egy ideje, szóval pláne fontos lenne tudni hogy hogy állunk. Lányok véleménye is érdekel, ők szoktak-e ilyesmit csinálni?


Köszi ha válaszoltok! 21/F



2017. dec. 7. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Mas lanyra nem vagy rafuggve.

Fantasztikus. Leult melled. Mas is mar leult melled. Akkor ok is anarnak toled valamut?

2017. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyesre ne is figyelj.

A nő nem fog kezdeményezni (már ha igazi nő), max küldi a jeleket...

A jelek pedig azok, amiket felsoroltál.

Valószínűleg látja rajtad, hogy kicsit visszahúzódó vagy, azért ült le melléd (barátnőkkel is).

Barátom, vegyél erőt magadon és kezdj el vele beszélgetni.

Biztos lehetsz benne hogy menni fog.

Számomra elég egyértelmű jelek, ilyenkor én már 6szor rárepülök és ezek szoktak a sikeres dolgok lenni! Hajrá!

(Azért elsőre nem kell bevallani hogy bele vagy esve) :D

2017. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok es no. Amiket irt a kerdezo minden, csak nem jelek.
2017. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Arra még nem gondoltál, hogy nem mindenki olyan, mint te?

Mégis dettó ugyan ebből a szituból nekem hogy lett 5éves kapcsolatom?

Ne lombozd le a kérdezőt.

Bocs, de nincs igazad.

30F

2017. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, addig lépj míg meg nem unja ez a lányka hogy teszitek veszitek magatokat aztán nem csinálsz semmit. Én nőként azt mondom ilyenkor hiába a nő választ , de a nő is csak azok közül tud választani akik lépnek is felé. Valahogy beszélgess vele.
2017. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös órátok nyugodtan menj oda és kérd el a jegyzetét. Vagy kérdezd meg hogy ő kèszült e már a tárgyból stb. Aztán már megindul a beszélgetés. Bátorság ő is csak ember nem harapja le a fejed. Aki mer az nyer. 26N
2017. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek jó,bár én sem annyira jelnek venném mindezt,inkább szimpla kedvességnek.Viszont ebből még bármit kihozhatsz,feltéve,hogy végre odamész hozzá és váltasz vele két értelmes mondatot.
2017. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ettől nem csinálsz hülyét magadból. Szólítsd meg valami ürüggyel, és beszélgessetek. Azt viszont ne zúdítsd rá, hogy szimpatikus vagy, meg beléd vagyok zúgva meg ilyenek. Szimplán csak legyél kedves megnyerő és a többi majd alakul magától, ha alakulnia kell.


A legnagyobb hiba amit elkövethetsz, hogy nem teszel semmit!

2018. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, így legalább nem ér csalódás. :D

Járt csak a saját utadat.

2018. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!