Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy ez a dolog hosszútávú legyen úgy, hogy ő szerelmet érez irántam én meg csak szeretetet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt a fiút és most együtt is vagyok vele, de nagyon félek, hogy nem lesz hosszú a kapcsolatunk, mert én szeretettel szeretem. Nem pedig azzal a mindent elsöprő szerelemmel. Csak simán szeretem. Esetleg veletek is előfordult már ilyen vagy hasonló?

Mi a véleményetek? Kérlek titeket, hogy normális válaszokat adjatok.

A válaszokat előre is köszönöm.

22/L



2017. dec. 21. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember él le "csak szeretetben" életet a párjával, de erős a gyanúm, hogy túl fiatal vagy ahhoz, hogy te ne éld meg ezt, ne tapasztald meg ezt.
2017. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen kapcsolatban kb 2 hónapig, tovább nem láttam értelmét.
2017. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Örülnék, ha kifejtenéd.

#2 Remélem én nem így fogom érezni.

Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 21. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
A szerelmet túlértékelik
2017. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, már most is így érzed, ezért írtad ki a kérdést is. Semmi értelme így egy kapcsolatnak, mindig érezni fogod, hogy valami plusz hiányzik belőle.
2017. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A normális válaszom az, h túl fiatal vagy a kompromisszumra. Miért teszed?! ...... Hm?
2017. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát rendben van. Valamivel építőbb véleményeket vártam. De rendben van. Így is megteszi.

Köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 22. 01:04
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Kifejtenéd, kérlek?
2017. dec. 22. 01:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés. Szeretni csak azt lehet, akit ismerünk. Szerelmes az lehet, akinek a másikról pozitív az első benyomása a másikról. Tehát nem ismer teljesen téged. A szeretet szó helyett a kedvelemet használnám.


Hát ismerjétek meg egymást, ha úgy érzed jelenleg nincs jobb lehetőség a számodra. A szerelem idővel átalakulhat szeretetté és te is megszeretheted. Meg hát tiszteletlenség csak úgy elküldeni valakit azért mert nem vagy belé szerelmes. Esélyt kell adni a másiknak. Értékelni kell ha valaki foglalkozik veled. Légy vele őszinte és az ismerkedés gyorsabb lesz. Aztán majd meglátjátok.

2017. dec. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem kellett 1-2 hónap, mire a mostani pasimát szerelemmel kezdtem el szeretni. Persze előtte is mélyen és őszintén szerettem őt, de idő kellett a szerelemhez.

Ez kialakulhat lassan és gyorsan is. Adj egy kis időt a dolognak, és utána gondolkozz ezen. Bár tény, hogy én sose gondolkodtam a ki kit hogyan szeret témán.

2017. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!