Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetek ilyen peches?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen peches? Hogy lehetne nála esélyem? N

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe, de van barátnője. De ezt csak nemrég tudtam meg. És olyan rossz, mert nagyon belezúgtam a srácba, annyira jól érzem magam vele, magyon hasonlítunk. A nem hétköznapi zenei ízlésünk, érdeklődési körünk. Nagyon jól tudunk beszélgetni, sokat nevetünk, és elképesztőrn helyes, a teste is baromira ott van, vékony, enyhén izmos. Ráadásul magyon magas, de nem extrém magas, azt nem szeretem. 185 cm. Szóval minden tekintetben az esetem, mintha megtaláltam volna a nagy Ő-t. De mondom: van barátnője. Olyan rossz, mert a csaj az ellentétem, meg a srácnak is. Meg is mondtam ezt kerek perec neki, erre azt felelte, hogy tudja, de nem zavarja. Ha szingliként ismertem volna meg, biztos, hogy kezdett volna velem. De nem. Nem volt köztünk semmi, még kézenfogás, csók sem, nemhogy szex. Ezt csak azért írom, mert gyakorin sok olyan válasz van, hogy "majd párszor megdug". De ilyesmiről nincs szó, nem is lesz. Fel se merem vetni neki, hogy többet akarok, azonnal megszakítaná a barátságot is.
2019. nov. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Szerinted, mi férfiak nem szembesülünk ezzel nap-mint nap? Mindig olyan nő tetszik aki foglalt. Ne hozd fel neki, hogy tetszel neki, csak maradjon meg a jó barátság. Erre neki kell rájönnie, hogy mi a legjobb neki. Talán mégse tetszel neki annyira, hogy azt a lányt dobja érted.
2019. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ezzel az erővel te minden olyan emberbe beleszeretsz, akivel hasonlítotok, egy húron pendultok? Érdekes. Vagy miért szereted? Nem csak viszket a pina? Kissé ösztönlény vagy, úgy nyáladzol a testéről. Megvakarjam neked?
2019. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szép lassan hagyd. Próbálj unokatestvérként tekinteni rá. Vagy valami hasonló.
2019. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben voltam, csak fordított felállásban (én vagyok a pasi, ő a csaj). Értelmesen, felnőtt emberek módjára megbeszéltük, hogy igen, tetszik nekem, igen, neki van valakije, ezt tiszteletben tartom, és nem nyomulok rá. És így továbbra is megmaradt köztünk a jó viszony.
2019. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!