Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lenne rá esélyem, de sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne rá esélyem, de sok dolog visszatart?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy ismerősömbe,aki itt lakik a környéken. Mivel egy helyen dolgozunk (csak két külön cégnél) ezért sokat találkozunk. Házas,de múltkor láttam,hogy fenn van Tinderen.

Nagyon tetszik nekem,szívesen közelebb kerülnék hozzá (de nem akarok vele kapcsolatot). A gond az,hogy egyrészt házas,ami nagyon nagyon visszatart,sőt,amúgy sem megy nekem ez a flörtölés-kacérkodás,meg van köztünk 10 év. Szeretném elfelejteni,de nem megy,mert minden nap találkozunk és beszélgetünk.


2019. okt. 19. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Tulajdonképpen nem is ismered, csak idealizálod, mert jó dolgodban te sem tudod már, kire nyomulj rá.

Elsősorban magadnak teszel szívességet, ha elfelejted. Illetve nem furakodsz be senki kapcsolatába. Neked sem esne jól fordítva.

2019. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!